www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unisys tekent omvangrijk contract met Transport Security Administration voor beveiliging luchthavens

Schiphol-Rijk, 8 december  2003 - Unisys heeft een omvangrijk contract gesloten met de Amerikaanse Transport Security Administration (TSA) voor het evalueren van technologieën die de veiligheidsrisico's op luchthavens kunnen verminderen. Dit gebeurt binnen het Airport Access Control Pilot Programma (AACPP). Unisys gaat in dit verband tevens de voordelen identificeren van het gebruik van biometrie, surveillance en andere veiligheidsmaatregelen. Met het contract is een totaalbedrag van 17 miljoen dollar gemoeid.

Unisys zal binnen het programma optreden als systems integrator en onder meer zorgen voor de coördinatie van testen op het gebied van biometrie. Het programma strekt zich om te beginnen uit over 20 luchthavens. Daartoe wordt vingerafdrukherkenning, gezichtsherkenning en irisscan ingezet. Ook surveillancecamera's zijn onderdeel van het programma. Deze worden opgesteld op de toegangspunten tot beveiligde gebieden en moeten voorkomen dat niet-geautoriseerde medewerkers via geautoriseerde medewerkers toegang krijgen tot deze locaties.

"Wij dragen graag bij aan het versterken van de veiligheid op de vliegvelden in de Verenigde Staten", zegt Tom Conaway, Managing Partner Homeland Security bij Unisys. "Als ervaren systems integrator en één van de pioniers in de markt voor biometrie, zijn we klaar om deze uitdaging samen met partners aan te gaan en de TSA te helpen bij het inzetten van hoogwaardige technologie voor de bescherming van reizigers."

De opdracht van de AACPP werd toegekend door The Office of the Chief Technology Officer van de TSA. Unisys werkt al meer dan een jaar samen met deze dienst op basis van een prestatiecontract voor Information Technology Managed Services (ITMS). Het gaat daarbij om infrastructuurtechnologie voor de 429 commerciële luchthavens van de Verenigde Staten. De diensten worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van The Office of the Chief Information Officer van de TSA.

De TSA werd in november 2001 in het leven geroepen in reactie op de aanslagen van 11 september 2001. De overheidsdienst richt zich op tal van maatregelen ter bescherming en beveiliging van de commerciële luchtvaart, het wegtransport en de zeehavens in de Verenigde Staten.

Over Unisys
Unisys is wereldwijd actief in diensten en oplossingen op het gebied van informatietechnologie. Ruim 37.000 medewerkers in meer dan 100 landen helpen klanten bij het inspelen op marktkansen en het succesvol opereren in de wereldwijde economie.

Het bedrijf biedt een breed portfolio van zakelijke oplossingen, dat gesteund wordt door expertise in consulting, systeemintegratie, outsourcing, network services en beveiliging. Het portfolio wordt gecompleteerd door hoogwaardige servertechnologie en gerelateerde oplossingen. Unisys is actief in verschillende verticale markten, waaronder financiële dienstverlening, transport, telecommunicatie, media, industrie en publieke sector. Het hoofdkantoor van Unisys is gevestigd in Blue Bell, Pennsylvania. Meer informatie is beschikbaar op www.unisys.com.

Voor meer informatie:

Marielle Custers-Giezeman
External Communications Manager
Unisys Nederland N.V.
Telefoon +31 (0)20 5267515
E-mail: marielle.custers@nl.unisys.com

Geplaatst:
Verstreken tijd: 22 jaar en 171 dagen
PR contact  

Logo Marcommit

Bedrijfsinfo  

Logo Unisys
  +31 232071010
  www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101444 persberichten
6844 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15792 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu