www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 70 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Familiebedrijf Koninklijke Van der Most moderniseert met Xerox iGen5

Breukelen, 2 augustus 2016 – Koninklijke Van der Most, drukkerij, enveloppenfabriek en distributiecentrum in Heerde, heeft geïnvesteerd in een Xerox iGen5 met optie op de extra vijfde kleur. Deze kleurenpers vervangt de Xerox iGen4. Hiermee moderniseert het bedrijf haar activiteiten op het gebied van digitaal drukwerk. Met de Xerox iGen5 is Koninklijke Van der Most in staat haar klanten nog beter en sneller te bedienen.

Rob van der Most, een van de directeuren van Koninklijke Van der Most: “We hebben diverse mogelijkheden bekeken en er is geen losbladprinter op de markt die de iGen5 evenaart. Vanwege de kwaliteit, snelheid, veelzijdigheid en het bedieningsgemak is het voor ons de perfecte machine. Daarnaast waren de korte doorlooptijden en het gemakkelijk omschakelen tussen jobs zonder dure opstartkosten voor ons doorslaggevend.”

Koninklijke Van der Most ziet dat papier en online elkaar versterken in de klantcommunicatie. Een steeds groter deel van haar opdrachtgevers, waaronder goededoelenorganisaties, loterijen en financiële instellingen, onderkent de waarde van print, waarvan de attentiewaarde en betrouwbaarheid veel hoger ligt in vergelijking met digitale post. Daarnaast speelt persoonlijke communicatie een steeds belangrijkere rol. Met de iGen5 springt het bedrijf op beide ontwikkelingen in.

Mathijs van Kersen, sales manager bij Xerox: “Koninklijke Van der Most is een prachtig bedrijf, dat inspeelt op de veranderende vraag door innovatie in het bedrijf te brengen en hun klanten te verrassen. Met de Xerox iGen5 kan Koninklijke Van der Most haar digitale productie verhogen en omzetgroei realiseren.”

-xxx-

Over Xerox
Xerox helpt bij de verandering van de manier waarop wij werken. Met de expertise in imaging, bedrijfsprocessen, analytics, automatisering en kennis van wat gebruikers willen, verbetert Xerox de workflow en wordt productiviteit, efficiëntie en personalisering versterkt. De medewerkers creëren in 180 landen betekenisvolle innovaties en bieden business process dienstverlening, printapparatuur, software en oplossingen die het verschil maken voor Xerox-klanten en hun klanten. Op 29 januari heeft Xerox een splitsing aangekondigd. De organisatie wordt opgedeeld in twee onafhankelijke, beursgenoteerde ondernemingen, een business proces outsourcing bedrijf en een document technology bedrijf. Xerox verwacht de separatie eind 2016 te voltooien. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox® en Xerox zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

-------------------------------------------------
Bijschrift bij afbeelding: Bij de nieuwe Xerox iGen5 staan Rob van der Most (achterkleinzoon van de oprichter en directielid), Dennis Dalhuisen (verantwoordelijk voor de digitale drukkerijactiviteiten) en op de rug gezien operator Hans van Verseveld.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.

Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
 
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Rosalie Hage +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 9 jaar en 70 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu