Amstelveen, 27 juni 2002 – Xerox voert in de periode vanaf 10 juni tot en met 31 augustus 2002 een interessante inruilactie, gericht op de kantoormarkt, om de afzet van enkele professionele werkgroep-laserprinters te stimuleren. Bij aanschaf van één of meerdere actiemodellen via een geauthoriseerde Xerox-dealer, kan de koper via een internet-georiënteerd programma zijn oude laserprinter(s) of multifunctional(s) rechtstreeks ter inruil aanbieden bij Xerox.
Dit geldt – naast die van Xerox zelf – in principe voor alle merken laserprinters. De inruilprijs, die kan oplopen tot € 923,- per printer, wordt door Xerox na acceptatie van de aangeboden inruilmachines rechtstreeks betaald aan de afnemer. De inruilmachines worden door Xerox afgehaald bij de gebruiker, waarna de printers óf worden gerecycled danwel op een mileuverantwoorde wijze worden afgevoerd. Per aangeschafte nieuwe printer kan overigens slechts één printer worden ingeruild. Dealers zijn voor deelname aan de actie uitgesloten.
De betreffende actiemodellen zijn:
- De Phaser 2135, een LED A3 kleurenprinter.
- De Xerox DocuColor 2006 kleurenprinter/copier die zeer geschikt is voor omgevingen waar regelmatig ‘pre-proofing’ en toepassingen voor grafische applicaties, zoals presentaties en dergelijke, worden toegepast; de DC 2006 print 6 pagina’s per minuut in kleur of 26 in zwart/wit.
- De Xerox DocuPrint N4525 is een krachtige monochrome laserprinter voor grotere werkgroepen en print met een snelheid van 45 pagina’s per minuut.
Cees van Doorn, algemeen directeur van Xerox Nederland: "De inruilactie komt zowel onze resellers, als hun klanten ten goede. Het zal gebruikers stimuleren om over te schakelen naar een betere print performance. Onze resellers worden daarbij niet belast met extra administratieve procedures."
Geïnteresseerden kunnen voor nadere informatie over de actie en de bijbehorende voorwaarden terecht op het internet: www.xerox.com/officeprinting. Ook kunnen zij zich wenden tot een geauthoriseerde Xerox-dealer, of even bellen met Xerox, telefoon 020 – 656 31 84.
Voor meer informatie over de Xerox printers: www.xerox.com/officeprinting.
Over Xerox Europe
Xerox Europe is de Europese organisatie voor de verkoop en levering van producten, oplossingen en diensten van Xerox Corporation, die op de wereldranglijst van ICT-bedrijven een zesde positie inneemt. Xerox streeft naar de wereldwijd leidende positie op het gebied van document management, met oplossingen die een brug slaan tussen de wereld van het papier en de digitale wereld, en die de kantoorproductiviteit mede verhogen door het delen van kennis.
Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en geavanceerde R&D centra in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.
Xerox™, The Document Company en het digitale X™ zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.
###
Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u bellen met:
Xerox (Nederland) B.V., Sigrid Sangers, 020 - 656 31 80
Email: sigrid.sangers@opbu.xerox.com
VerkroostPR, Herman Verkroost, 033 – 480 86 52
Email: hav@verkroostpr.nl