www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox en Fotoba zetten nieuw grootformaat snelheidsrecord: creëer in vijf seconden een aflopende poster

Breukelen, 28 april 2015 – De nieuwe oplossing van Xerox en partner Fotaba biedt de markt de snelste productie van aflopende multi-up posters, banners en bewegwijzering met snelheden vanaf vijf seconden per poster. De Fotoba FHS42 Cutter vergroot samen met de Xerox breedformaat IJP 2000 inkjet kleurenprinter de procesautomatisering en verhoogt de leveringssnelheid. Hierdoor krijgen grafimediabedrijven meer mogelijkheden om hun winstgevendheid te verbeteren en kunnen zij uitgroeien tot een preferred supplier met snelle doorlooptijden.

De snijmachine heeft één horizontale en maar liefst vier verticale messen voor 1-, 2- of 3-up aflopende toepassingen. Het systeem leest ingesloten snijtekens op elke afdruk en past voortdurend haar snijblokken aan om sneden met een nauwkeurigheid tot 1 millimeter te leveren. 

Xerox heeft een partnership gesloten met Fotoba om hun snijsysteem zodanig aan te passen dat het optimaal aansluit op de belangrijkste specificaties van de IJP 2000 en daarbij kan synchroniseren op snelheden tot 420 vierkante meter per uur. Daarnaast moest het snijsysteem geschikt zijn voor alle soorten printtoepassingen waar de IJP 2000 voor wordt ingezet, zoals matte coating, fotoglans, satijn, blueback en backlit/stoplight film. Met dit speciaal ontwikkelde snijsysteem kunnen grafimediabedrijven hun klanten een breed scala aan printtoepassingen bieden.

Naast een snelle doorlooptijd van afgewerkte prints, maken de flexibele snij-opties het mogelijk om op ieder formaat te printen zonder dat men meerdere formaten rollen moet hebben opgeslagen of geregeld de rol dient te veranderen. Dit scheelt tijd en kosten. Tevens houden de messen zichzelf scherp, waardoor onderhoud minimaal is.

De IJP 2000 en de Fotoba FHS42 Cutter zijn te zien op de FESPA (Federation of European Screen Printers Associations) van 18 tot en met 21 mei 2015 in Keulen, Duitsland.

Beschikbaarheid
De Fotoba FHS42 Cutter is wereldwijd als upgrade of optie verkrijgbaar bij resellers van Xerox.

-xxx-

Over Xerox
Xerox is een wereldwijde zakelijke dienstverlener op het gebied van technologie en document management. Het bedrijf helpt organisaties te transformeren bij de manier waarop zij informatie beheren en hun bedrijfsprocessen managen. Het hoofdkantoor van Xerox is gevestigd in Norwalk, Connecticut in de Verenigde Staten. Meer dan 140.000 Xerox-medewerkers bedienen dagelijks klanten in 180 landen en bieden dienstverlening, printapparatuur en software voor commerciële organisaties en overheidsinstellingen. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk.

Xerox®, Xerox en Design® en Versant® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. XMPie® en uDirect® zijn handelsmerken van XMPie, A Xerox Company. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.

-------------------------------------------------
Bijschrift voor afbeeldingen: De snijmachine aan het werk.





Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek http://nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx. Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxmkb

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.

Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
 
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Ingeborg Schrijver +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 10 jaar en 27 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu