ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

JWS sluit partnership met Xerox

Breukelen, 28 augustus 2014 – JWS, specialist op het gebied van kantoorinstallaties, heeft een partnership gesloten met Xerox. Voor JWS betekent dit partnership een grote verandering, aangezien zij van een single branded-strategie naar een multi branded-strategie gaan. De kantoorspecialist biedt klanten hiermee een nog uitgebreider portfolio en voor Xerox betekent de overeenkomst de volgende stap in de channelstrategie. Beide partijen verstevigen hiermee hun positie in de kantoormarkt.

Jurik Okma, directeur bij JWS: “De keuze om over te stappen naar een multi branded-strategie heeft voor ons veel impact. Transparantie en flexibiliteit staan hoog in het vaandel binnen JWS. Naast dat we onze flexibele contracten inzichtelijk maken, kunnen we als multi brand-reseller onze klanten nu een nog gerichter advies en een merkonafhankelijk product bieden. Het partnership met Xerox biedt ons veel mogelijkheden voor de toekomst.”

Wilco van Bezooijen, Directeur European Channel Group bij Xerox Nederland: “Ik ben verheugd over de samenwerking met JWS. Deze partij is een zeer servicegerichte reseller met veel ervaring en focus op printing. Door deze samenwerking kan JWS de technologie en diensten van Xerox combineren met het eigen unieke aanbod. Dit leidt voor zowel JWS als Xerox tot nieuwe omzetbronnen.”

-xxx-

Over JWS
JWS Kantoorinstallaties BV houdt zich al sinds 1979 bezig met printen en kopiëren en de laatste jaren met het digitaliseren van documenten en factuurherkenning, om het werk voor hun relaties zo efficiënt mogelijk te maken. Daarom mag JWS zeker als specialist in de markt worden gezien. JWS richt zich op de professionele business to business markt. Het totale assortiment van JWS is afgestemd op snelle leveringen, kwaliteit en perfecte kennis van producten. Meer informatie over JWS op www.jwsraalte.nl

Over Xerox
Sinds de uitvinding van xerografie meer dan 75 jaar geleden, heeft Xerox bedrijven geholpen bij het vereenvoudigen van de manier waarop zij hun werk doen. Tegenwoordig is Xerox wereldwijd marktleider in business process outsourcing en document management en worden mensen geholpen om efficiënter te zijn, zodat ze zich volledig kunnen focussen op hun core business. Het hoofdkantoor van Xerox is gevestigd in Norwalk, Connecticut in de Verenigde Staten. Meer dan 140.000 Xerox-medewerkers bedienen dagelijks klanten in 180 landen en bieden dienstverlening, printapparatuur en software voor commerciële organisaties en overheidsinstellingen. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk.

Xerox® en XEROX en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.

-------------------------------------------------
Bijschrift bij afbeelding: v.l.n.r. Rutger Diepeveen - Channel Business Manager bij Xerox, Arno van Dijk - Directeur bij JWS, Jurik Okma - Directeur bij JWS.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 11 jaar en 95 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu