www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox introduceert het Xerox Business Innovation Programma voor toepassingen in de cloud

Breukelen, 12 september 2011 – Xerox introduceert het Xerox Business Innovation Programma (XBIP) en stelt daarin haar softwareplatforms open voor de ontwikkeling van nieuwe toepassingen door derden. Dit geeft lokale partners de mogelijkheid nieuwe softwareproducten en diensten te ontwikkelen, die vervolgens via de platforms in de cloud beschikbaar worden gemaakt voor klanten. Naast de ondersteuning in de vorm van lokale verkoopkanalen, kennis en human resources biedt Xerox haar klanten zo een eenvoudige opstap naar nieuwe producten en diensten, zonder dat ze hoeven te investeren in serverparken, software-implementaties, onderhoud en beheer. Xerox introduceerde het nieuwe XBIP-programma afgelopen weekend tijdens het KLM Open golftoernooi in Hilversum.

Gerard Kruijt, Solutions Business Manager bij Xerox Nederland: “Het XBIP-programma sluit naadloos aan op onze ‘ready for real business’ gedachte. We helpen onze klanten sterker te focussen op hun eigen core business. Dit doen we door alle randvoorwaarden te bieden die nodig zijn om extra waarde toe te voegen aan die core business, bijvoorbeeld door verdere bedrijfsoptimalisatie of door uitbreiding met nieuwe diensten en producten. Inmiddels hebben meerdere lokale softwareontwikkelaars zich als partner bij het programma aangesloten, waaronder DmCards, NxPublisher (Quintor), 4Cloud en Udocx. Hun softwaretoepassingen zijn als white label oplossing beschikbaar via ons EIP- en FreeFlow-platform.”

Postcard marketing
DmCards, softwareontwikkelaar op het gebied van postcard marketing, liet tijdens de KLM Open zien welke slimme toepassingen zij hebben ontwikkeld op de softwareplatforms van Xerox. Zo ontwikkelde DmCards een snelle en eenvoudige koppeling met verschillende (klanten)databases en kassasystemen, waarmee postcards als een actief marketing-, relatiebeheer- of HR-instrument kunnen worden ingezet. Jelke Schaafsma, Managing Director bij DmCards: “Mensen ontvangen graag een kaart waar ze blij van worden. Geen enveloppen dus en geen bulk-mail, maar een op de persoon afgestemde kaart. Wij helpen bedrijven het proces van signalering en verzending te automatiseren om zo hun mailingen heel gericht in te zetten. We zijn geen webshop waar je kaarten kunt kopen en versturen. DmCards is een softwareontwikkelaar die steeds op zoek is naar slimme automatiseringsoplossingen voor het versturen van zakelijke postcards.”

Fullfillment
Fullfillmentpartner Pondres produceert de postcards van DmCards, zodat bedrijven niet hoeven wakker te liggen van het proces, de kwaliteit, verwerking, haalbaarheid en de schaalbaarheid van hun mailingen. Leo Harpe, Manager Business Development bij Pondres: “Postcard marketing is enorm in opkomst, omdat het een uitgelezen middel is om je doelgroep direct en met minimale waste te bereiken. Wij zorgen ervoor dat de kaart er professioneel uitziet en op het gewenste tijdstip bij de doelgroep op de deurmat landt. De kracht zit immers in de eenvoud.”

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling en beheer, en document outsourcing. Via ACS, a Xerox Company, dat in februari 2010 door Xerox is overgenomen, is Xerox ook in staat uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten, inclusief data processing, HR benefits management, financiële ondersteuning en customer relationship management services voor commerciële en overheidsorganisaties wereldwijd te bieden. Xerox Corporation is met 133.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

Xerox® en XEROX en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Xerox® en XEROX en Design®, Xerox Nuvera®, DocuColor®, Mobile Express Driver zijn handelsmerken van, of in licentie gegeven aan Xerox in de Verenigde Staten en/of andere landen.

Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Neem voor beeldmateriaal bij dit persbericht contact op met Marcommit.

Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx. Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxmkb

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.
Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com

Marcommit (voor Xerox)
Ingeborg Schrijver of Ellis Akkermans +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 14 jaar en 109 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR