ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 179 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

HOGESCHOOL UTRECHT EN UNIVERSITEIT UTRECHT VOOR CENTRALE REPRODIENSTVERLENING IN ZEE MET XEROX GLOBAL SERVICES

Vijfjarig contract en tenminste 45 miljoen afdrukken per jaar

Breukelen-Utrecht, 22 november 2005 – Xerox (Nederland) en gezamenlijk de Hogeschool Utrecht (HU) en de Universiteit Utrecht (UU) hebben op 17 november een overeenkomst getekend inzake de uitbesteding van de totale centrale reprodienstverlening aan Xerox Global Services (XGS) De overeenkomst heeft een looptijd van vijf jaar en op jaarbasis gaat het om de verzorging van tenminste 45 miljoen afdrukken. De contractondertekening volgde op een door Xerox gewonnen Europese aanbesteding voor de overname en exploitatie van de centrale reprografische voorzieningen. Met de dienstverlening conform de thans definitieve overeenkomst is door XGS begin 2005 een aanvang genomen.

De Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht
Met in totaal rond 53.000 studenten en zo’n 10.000 medewerkers vormen de Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht gezamenlijk de grootste educatieve voorziening voor hoger en wetenschappelijk onderwijs in Nederland. Het merendeel van hun faculteiten is gevestigd op De Uithof, het tussen Utrecht en Zeist gelegen hogeschool- en universiteitsterrein. Beide organisaties werken steeds vaker samen bij het realiseren van gemeenschappelijke doelstellingen.

In de situatie voor de aanbesteding beschikte vrijwel elke faculteit over een eigen centrale reproafdeling of -dienstverlener. In de nieuwe situatie is alles op één centraal punt samengevoegd, waarbij op elke faculteit echter wel een zogenaamd Quick Service-punt (de ‘oude’ repro’s) is ingericht voor het afhandelen van kleine en/of spoedeisende opdrachten. De daar voorheen aanwezige Xerox DocuTech productieprinters zijn overgebracht naar de centrale repro en daarvoor in de plaats is midvolume-apparatuur geplaatst, voorzien van Xerox’ DigiPath workflow-software.

Professionele SLA voor hoog niveau van dienstverlening
De dienstverlening moet aansluiten bij de huidige ontwikkelingen op onderwijskundig gebied. Dit laatste betreft bijvoorbeeld de noodzaak om met de centrale productie in te spelen op de toenemende behoefte aan individueel gerichte (digitale) leermiddelen, die on-demand moeten worden geproduceerd. Het hoge niveau van de dienstverlening is vastgelegd in een uiterst professionele SLA (Service Level Agreement), die aan de basis staat van de uitgebreide managementinformatie die driemaandelijks door XGS aan de HU en UU wordt gepresenteerd.

Eerste productiepiek met succes verwerkt
De centrale repro-afdeling en een aantal Quick Service-punten worden door XGS bemand met in totaal een tiental medewerkers, waarvan er enkelen van de HU-UU afkomstig zijn. XGS draagt zorg voor het management van alle productieactiviteiten, zowel op de centrale repro als op de Quick Service-punten. Tussen de zeven Quick Service-punten en de centrale repro is via Remote Printer Web een digitale verbinding gerealiseerd om opdrachten naar de centrale repro te kunnen verzenden. Bovendien verzorgt XGS een haal- en brengservice tussen de centrale repro en de Quick Service-punten. De eerste productiepiek, aan het begin van het nieuwe studiejaar, is inmiddels met succes verwerkt.

Aanvullende diensten
De centrale reprodienstverlening vormt tevens een basis voor een diversiteit van andere diensten die XGS kan bieden. Zo is een project gestart om leermiddelen individueel en on-demand te produceren en bij de student thuis te bezorgen. Bovendien beschikt XGS over diverse dienstverleningsconcepten, zoals Xerox Office Services, Xerox E-printSourcing en Xerox Imaging and Archiving, die uitstekend aansluiten bij het Shared Services Centrum concept dat momenteel door de HU en de UU wordt geïmplementeerd.

Zichtbare resultaten
Namens de Universiteit werd de overeenkomst getekend door drs Willem Kardux en namens de Hogeschool door drs Frits Gronsveld, beiden lid van het College van Bestuur van respectievelijk de UU en de HU. Beiden uitten zich zeer positief over de inmiddels zichtbare resultaten van de samenwerking. “De voordelen zijn duidelijk”, aldus Willem Kardux. “Belangrijke doelstelling was om efficiënter en kostenbesparend te gaan werken en dat is nu al goed zichtbaar. De manier waarop het project door XGS, samen met de betrokken mensen van de Hogeschool en de Universiteit, is opgepakt, verdient alle lof en kan als voorbeeld dienen voor toekomstige, andere projecten.” Frits Gronsveld vult aan: “Het is een mooi voorbeeld van een samenwerking die heeft geleid tot een concreet ‘product’ met veel meerwaarde.”

Voor Xerox tekende Valentin Govaerts, algemeen directeur Xerox (Nederland) BV. Govaerts in een reactie op de overeenkomst: “Een van onze stellingen is, dat organisaties door nauw met Xerox samen te werken de kwaliteit en effectiviteit van hun kritische bedrijfsprocessen kunnen verbeteren. Het is natuurlijk prettig om dat hier bevestigd te zien - zeker bij een dermate complexe samenwerking als waarvan hier sprake is.”

--- einde persbericht ---

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwerp/–beheer en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Klantcontacten
Voor meer informatie over Xerox en de producten: bel 0346 - 255255 of kijk op www.xerox.nl.

Mediacontacten
Xerox (Nederland) B.V., Patty de Jong, Communications Manager, tel.: 0346 – 255 770,
email: patty.dejong@xerox.com
 
VerkroostPR (voor Xerox), Herman Verkroost, tel.: 030 – 229 20 05, email: hav@verkroostpr.nl

Foto:
Xerox (Nederland) en gezamenlijk de Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht hebben op 17 november een overeenkomst getekend inzake de uitbesteding van de totale centrale reprodienstverlening aan Xerox Global Services (XGS) De overeenkomst heeft een looptijd van vijf jaar en op jaarbasis gaat het om de verzorging van tenminste 45 miljoen afdrukken. Op de foto vlnr: drs Willem Kardux, lid College van Bestuur van de Universiteit Utrecht, drs Frits Gronsveld, lid College van Bestuur van de Hogeschool Utrecht, en Valentin Govaerts, algemeen directeur Xerox (Nederland) BV.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 20 jaar en 179 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR