www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 147 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

XEROX VERWERFT MILJOENENCONTRACT VOOR SERVICES BIJ SUN MICROSYSTEMS

Xerox beheert Sun’s printer-, copier-, fax- en mfp-park in Europa en realiseert al in de beginfase rond tien procent kostenbesparing

Amstelveen, 21 oktober 2004 – Xerox heeft bekendgemaakt dat de onderneming een vijfjarig outsourcing services contract heeft verworven bij Sun Microsystems. Het project heeft een waarde van enkele miljoenen euro’s. Xerox neemt de totale verantwoordelijkheid over voor het beheer, onderhoud en effectiever maken van Sun’s totale machinepark van printers, copiers, faxen en multifunctionele producten (mfp’s). Het gaat daarbij om alle apparatuur die door de rond 11.500 werknemers van Sun, verdeeld over 119 vestigingen in 31 Europese landen en in Zuid-Afrika wordt gebruikt. Sun heeft Xerox Office Services, onderdeel van Xerox Global Services (XGS), ingeschakeld om de afdrukkosten te reduceren, de financiële administratie en het serviceniveau te verbeteren, alsmede een meer efficiënte en effectieve inzet van de apparatuur binnen de Europese organisatie te realiseren.

Xerox heeft een inventarisatie gemaakt van alle apparatuur in de kantoren van Sun en een voorstel uitgebracht voor het verminderen van het aantal machines en een herverdeling daarvan binnen de organisatie, om te zorgen voor een optimaal gebruik van elk afzonderlijk apparaat. Xerox onderhoudt ook de contacten met Sun’s verschillende leveranciers van de apparatuur, de benodigde supplies en het onderhoud binnen Europa. Tevens neemt Xerox de eindbeslissing over apparatuuraanvragen van de medewerkers van Sun. De centrale administratie en beoordeling vindt plaats bij het XGS Support Centre in Ballycoolin, Ierland.

“In feite zien we al een tweetal initiële voordelen”, zegt Larry Matarazzi, director Workplace Resources bij Sun Microsystems. “Voor wat betreft de financiële administratie zijn we overgegaan van de verwerking van ruim 3.000 facturen per kwartaal van alle over Europa verdeelde 27 leveranciers van apparatuur, verbruiksmaterialen en onderhoud, naar slechts één factuur van Xerox per land, per maand. Ten tweede constateren onze medewerkers nu al een enorme verbetering in de klantenservice als het gaat om het oplossen van storingen. De doelstelling die we bij Xerox hebben neergelegd is het per direct oplossen van tenminste 80 procent van gemelde problemen. De huidige realiteit is echter, dat Xerox niet minder dan 99,8 procent van de gevallen onmiddellijk weet af te handelen, terwijl Sun al rond tien procent kostenbesparing op het documentbeheer heeft kunnen realiseren.”

De volgende stap in het project, waarmee inmiddels een begin is gemaakt, is het efficiënter inrichten van het machinepark bij Sun. Xerox zal alle vragen van medewerkers met betrekking tot de apparatuur behandelen. Vanaf het zoeken naar een printer driver tot en met de behandeling van IT aspecten bij verhuizing van een Sun kantoor naar een nieuwe locatie. Tegelijkertijd wordt bezien hoe het aantal bij Sun in gebruik zijnde apparaten kan worden teruggebracht, waardoor ook de daarbij behorende financiële lasten voor Sun kunnen worden verminderd. Op het moment heeft Xerox zich gecommitteerd om de afdrukkosten van Sun en de kosten voor het documentbeheer in Europa met 25 procent te verlagen.

“We hebben door de inzet van Xerox al aanzienlijke verbeteringen bereikt in de ‘personele’ sfeer, in de vorm van een positief veranderde houding en verhoogde productiviteit bij de medewerkers”, vervolgt Matarazzi. “In feite zagen we vanaf het allereerste begin al de voordelen. Voor het eerst weten we nu precies hoeveel apparaten er in al deze landen aanwezig zijn. Nu kijken we uit naar de financiële besparingen van een efficiënt beheer van het machinepark, dat aansluit op de behoeften van onze medewerkers in Europa.” Sun kan tevens kostenbesparingen realiseren door gebruikmaking van Xerox’ onderhandelingservaring, inkoopkracht van apparatuuronderhoud en verbruiksmaterialen, alsmede door een verhoogde productiviteit en vermindering van machinestilstand als gevolg van storingen.

“De start van het project is voor beide partijen prima verlopen”, zegt Shaun Pantling, Europees directeur en general manager van Xerox Global Services. “Door het verder gaan met het efficiënter inrichten van het machinepark zal een aanzienlijke verbetering van de inzet van Sun’s gebruiksmiddelen worden gerealiseerd. Het gemiddeld aantal gebruikers per apparaat zal omhoog worden gebracht van zeven naar zeventien, onder meer door de functionaliteit te verbeteren waardoor de productiviteit omhoog gaat.”

--- einde persbericht ---

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie is te vinden op www.xerox.com.

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Over Xerox Global Services
Xerox Global Services, een van de drie hoofddivisies van Xerox, levert een breed portfolio aan diensten, waaronder consultancy en systeemintegratie, beeldverwerking, content management en outsourcing. In nauwe samenwerking met onze klanten werken we aan de verbetering en het beheer van hun documentintensieve bedrijfsprocessen – dagelijkse processen zoals klantencommunicatie, facturering, training, of archiefbeheer.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 21 jaar en 147 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu