www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

GATF-onderscheiding voor Xerox iGen3

Toonaangevend in digitaal kleurendrukken

Amstelveen, 19 augustus 2004 – De Amerikaanse Graphic Arts Technical Foundation (GATF) heeft onlangs de felbegeerde InterTech Technology Award 2004 toegekend aan de Xerox DocuColor iGen3. De GATF is een van de meest vooraanstaande instituten ter wereld voor onderzoek en opleidingen in de grafische en communicatie-industrie. De juryleden waren unaniem van mening dat de iGen3 digitale productiepers van Xerox vooroploopt op het gebied van digitale kleurendruk. Verwacht wordt dat de iGen3 de komende jaren een enorme invloed zal hebben op de ontwikkelingen in de grafische industrie.

De jury bestond uit een anonieme groep vooraanstaande professionals en experts uit de industrie, die onafhankelijk zijn van de GATF. Zij kozen de iGen3 uit drieendertig verschillende inzendingen. Zij kwamen tot de conclusie dat Xerox met de iGen3 een van de bruikbaarste en technologisch belangrijkste stappen voorwaarts heeft gezet in de grafische communicatie. De iGen3 werd als winnaar gekozen vanwege de technologische innovaties, de efficiency en de bedrijfsresultaten die grafische bedrijven van elke omvang ermee kunnen boeken.

Toekenning van deze prestigieuze GATF onderscheiding moet altijd de ondersteuning krijgen van tenminste drie bedrijven. De drie iGen3 gebruikers DME, Media Lithographics Inc. en Automated Graphic Systems Inc. bleken volmondig achter de keuze van de jury te staan.

DME, een marketing- en communicatiebedrijf uit Florida, heeft drie iGen3's aangeschaft. Dit bedrijf gaf aan dat de iGen3 de eerste digitale kleurenpers is die voldoet aan hun zeer hoge eisen met betrekking tot afdrukkwaliteit, RIP- en afdruksnelheden. En dat tegen kosten die klanten redelijk vinden, maar ook winstgevend zijn voor DME. De directeur van DME is ervan overtuigd dat grafische historici over enkele tientallen jaren de introductie van de iGen3 zullen beschouwen als het moment waarop de weegschaal doorsloeg naar de kant van digitaal drukken.

In de iGen3 digitale productiepers heeft Xerox meer dan twintig jaar ervaring met digitaal printen gebundeld met baanbrekende technologische innovaties, waarop rond driehonderd patenten zijn toegekend. De iGen3 is in 2003 geïntroduceerd en maakt afdrukken met een snelheid van 100 pagina's per minuut. De machine bevat flexibele en efficiënte technologie waarmee economisch verantwoorde kleurenafdrukken zijn te maken met de 'look and feel' van offset.

Al eerder werden InterTech Technology Awards aan Xerox toegekend: in 1978 voor de Xerox 9700 laserprinter, in 1993 voor de DocuTech Production Publisher en in 2003 voor de Xerox SquareFold Booklet Maker.

--- einde persbericht ---

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox®, The Document Company® en de digitale X® zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 21 jaar en 84 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu