www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 168 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

DeltaHage investeert opnieuw in DocuTech en DigiPath

Amstelveen, 10 december 2003 ­ DigiPrint in Den Haag, het printbedrijf van het voormalige Sdu Grafisch Bedrijf dat sinds midden oktober 2003 DeltaHage heet, heeft bij het betrekken van de nieuwe locatie op het industrieterrein de Binckhorst twee nieuwe Xerox DocuTech 6155 printers in combinatie met een Xerox DigiPath 3.0 pre-print workflow management systeem in bedrijf genomen.

Joost Morsink. Hoofd Verkoop van DeltaHage en eindverantwoordelijk voor DigiPrint legt uit:

"De uitstekende printkwaliteit en productiviteit van de DocuTech 6155¹s, aangevuld met DigiPath, zorgen ervoor dat DigiPrint zijn voorsprong op de hevige concurrentie in dit segment behoudt."

De vierhonderd jaar geleden gestarte drukkerij heeft al sinds vele jaren ervaring met DocuTech, zowel met de DocuTech 6135 als met 6180¹s, die bij de samentrekking met DigiPrint Zeist werden overgenomen. In de nieuwe huisvesting werd gekozen voor de DocuTech 6155 omdat daarmee de juiste productiviteitsafstemming werd bereikt op het orderpakket. Vooral ook het DigiPath 3.0 pre-print workflow systeem vormt een welkome aanvulling op de database publishing systemen die in eigen huis voor klanten zijn ontwikkeld.

Ongeveer 60% van de productie van DigiPrint bestaat uit database publishing gegenereerd lesmateriaal voor NTI, Wolters Noordhoff, de Belastingdienst en andere prestigieuze relaties.

Het DigiPath 3.0 systeem wordt voor het voorbereiden van de digitaal opgemaakte en aangeleverde opdrachten ingezet, en ook voor de nog analoog (als opzichtmodellen) aangeleverde documenten. De nieuwe productieve DigiPath scanner en de mogelijkheden van de DigiPath software om de kwaliteit van de gescande documenten zo goed mogelijk af te stemmen op de volledig digitale producties, waren een reden te meer om opnieuw met Xerox in zee te gaan.

Naast het POD lesmateriaal worden er heel veel combinatieproducties gemaakt, waarbij de DeltaHage offsetdrukkerij voordrukt en bijvoorbeeld direct mail en acceptgiro¹s worden ingedrukt met behulp van de DocuTech 6155 machines. Hierbij valt vooral op dat het registreren van de in te drukken gegevens perfect is.

Met de investering van DeltaHage / DigiPrint in productiesystemen van marktleider Xerox, wordt bewezen dat door de hoge kwaliteit - ook van de preprint workflow - en productiviteit, zwart/wit printen economischer en sneller kan.

DigiPrint profiel
Sdu Grafisch Bedrijf heeft, bij de ontvlechting van de NV Sdu en de overname door de A-D Beheer, in oktober van dit jaar de naam DeltaHage gekregen en heeft gezamenlijk met Sdu Uitgevers een nieuwe locatie betrokken op het industrieterrein de Binckhorst in 's Gravenhage.

Binnen DeltaHage is DigiPrint een aparte werkmaatschappij met 15 medewerkers die POD en database publishing opdrachten verwerken in digitale zwart/wit- en kleurendruk.

Over Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/­management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).

Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox®, The Document Company®, het digitale X® en Phaser® zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 21 jaar en 168 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR