www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 178 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox komt met een nieuwe lijn supplies-verpakkingen

Nieuw concept en uiterlijk voor een wereldwijd eenduidig imago

Zeist, 1 december 2003 ­ Xerox heeft mede op basis van klanten-feedback een compleet nieuwe lijn verpakkingen voor haar assortiment supplies ontwikkeld. De ontwikkeling van de nieuwe verpakkingen bood Xerox tevens de kans om daaraan in een klap wereldwijd een eenduidig uiterlijk te geven. Vanaf begin 2004 zullen de verpakkingen van Xerox Document Supplies er overal in de wereld hetzelfde uitzien.

Er worden tegenwoordig hogere eisen aan 'media'-verpakkingen gesteld, dan uitsluitend ter bescherming tegen beschadigingen en als dragers van enige productinformatie. Klanten worden vandaag de dag geconfronteerd met een ruim aanbod aan printtechnologie, dat voortdurend wijzigt en verder wordt ontwikkeld. Met die nieuwe ontwikkelingen neemt ook de diversiteit in mediatypen snel toe. Uit klantenonderzoek is Xerox gebleken, dat een optimale informatie over de mediatypen en de bijbehorende printtechnologieën van cruciaal belang is voor het maken van de juiste keuzes en voor optimale printresultaten. En welk medium is voor die informatie beter geschikt dan juist de verpakking?

17 verschillende talen
Het nieuwe ontwerp voor de Xerox supplies-verpakkingen bevat heldere, eenvoudige informatie, die het de klant gemakkelijk maakt om het juiste product voor zijn toepassing te kiezen. Xerox papier wordt heel eenvoudig als zodanig herkenbaar door de nadruk die wordt gelegd op de merknaam in samenhang met het media-assortiment. De productinformatie wordt binnen Europa in 17 verschillende talen op de verpakking weergegeven, hetgeen zeer ongebruikelijk is in de markt. Xerox geeft daarmee ook haar positie als wereldwijde aanbieder weer.

Media en technologie
Xerox nam ook de relatie tussen de media-supplies en de technologie nader onder de loep. Om de recente ontwikkelingen in printtechnologie duidelijker weer te geven, is de informatie over de verschillende producten en de bijbehorende apparatuur aangepast. Een goed voorbeeld is de technische informatie met betrekking tot de DocuColor en de iGen3 machines op de verpakking van de Xerox Colotech papier-range. De klant kan daardoor direct de juiste papiersoort voor zijn apparatuur uitkiezen.

De verpakkingen dragen duidelijke informatie over de inhoud en over de apparatuur waarmee het papier of andere supplies het beste resultaat oplevert. Productkenmerken en ­mogelijkheden zijn mede bepalend voor de keuze van de toe te passen media. Xerox heeft de voorlichting over de verschillende eigenschappen nog verder verbeterd en helpt de klant door de samenhang tussen apparatuur, applicaties en media meer duidelijk te maken.

Milieu en kwaliteit
Ook de zorg van Xerox voor een minimale belasting van het milieu komt tot uitdrukking in de nieuwe verpakkingen. Ondanks alle veranderingen worden enkele belangrijke herkennings-elementen op de verpakkingen echter gehandhaafd. Zoals de productnamen met hun bijbehorende kleuren.

De Xerox Totale Tevredenheids Garantie biedt de klanten volledige zekerheid over de kwaliteit van de producten. Xerox heeft meer dan 40 jaar ervaring op het gebied van de interactie tussen kantoorapparatuur en de bijbehorende media. Vanuit die achtergrond garandeert Xerox dat haar gehele assortiment aan supplies aan de hoogste kwaliteitsnormen voldoet en voor uitstekende resultaten zorgt op Xerox- en andere apparatuur.

Xerox Media Technology Centres in Amerika en Europa investeren voortdurend in onderzoek, ontwikkeling en kwaliteitsmanagement op het gebied van media-supplies. Dit onderscheidt Xerox van andere aanbieders en heeft gezorgd voor het hoge kwaliteits- en betrouwbaarheids-imago van het Xerox-merk in de markt.


Over Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod richt zich op drie hoofdgebieden: kleine tot grote kantoren, productie-omgevingen in de grafische en printing-industrie en services, waaronder consulting, systeemontwerp en -management en facilitaire diensten rond documentgerelateerde toepassingen.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox, The Document Company® en het digitale X zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 21 jaar en 178 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Manhattan Associates
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu