www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:

E-mergo is Value Added Distributor voor Motio software in Europa

Delft/Dallas 11 oktober 2012 - E-mergo, het Business Intelligence bedrijf uit Delft en het Texaanse software bedrijf Motio Inc. hebben hun jarenlange samenwerking verder uitgebouwd. Per heden is E-mergo tevens de Europese Distributeur voor Motio geworden.

Het Amerikaanse bedrijf dat software produceert die wordt ingezet voor het beheren en monitoren van IBM Cognos omgevingen, wil hiermee een volgende stap zetten in het vergroten van haar marktaandeel in Europa. Dat Motio voor het distributeursschap is uitgekomen bij E-mergo is logisch gevolg van het feit dat E-mergo in 2007 één van de eerste partners aan deze kant van de oceaan was. Naast deals in Nederland heeft zij ook in de ons omringende landen (Frankrijk, België Duitsland) de Motio software diverse malen verkocht.

“Het wordt echter hoog tijd dat we een steviger voet aan de grond krijgen in Europa”, aldus Aad van den Berg, directeur E-mergo. “Dat willen we onder andere bereiken door het vinden van meer partners in de verschillende landen én een Europees prijsbeleid, waarbij klanten de Motio software gewoon bij de lokale leverancier kunnen aanschaffen en daar ook support kunnen krijgen.”

Voor resellers in de Europese landen betekent dit dat zij terug kunnen vallen op een distributeur in de eigen tijdzone en dat ze kunnen rekenen op E-mergo als het gaat om training en technische ondersteuning.

Over Motio
Motio Inc. is marktleider op het gebied van additionele functionaliteit voor de IBM Cognos suite. Motio’s range van producten loopt van monitoring, beveiliging en automatisering tot aanpassing van operational performance van Business Intelligence oplossingen. Hierin zijn de best practices van BICC’s opgenomen zodat de overall performance en kwaliteit toeneemt. Motio is in 1999 opgericht in Dallas (USA), IBM Cognos Partner en IBM's ISV Achievement Award Winner 2009 - 2010. www.motio.com

Over E-mergo
E-mergo is gespecialiseerd in het realiseren van Business Intelligence oplossingen. Onder het motto ‘haal uit je bedrijf wat erin zit’ helpen we sinds 2001 organisaties bij het verbeteren van hun informatievoorziening. E-mergo is gecertificeerd IBM Cognos Support Provider en levert innovatieve oplossingen met de Motio software-suite voor slimmer IBM Cognos beheer als Esri Maps for IBM Cognos voor GIS-integratie in IBM Cognos

www.e-mergo.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 13 jaar en 139 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo E-mergo
  085 016 04 11
  info@e-mergo.nl
  www.e-mergo.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu