Sinds 1 maart versterkt Izak-Jan van den Nieuwendijk het team van L’Unité. Van 2004 tot 2010 is Izak-Jan werkzaam geweest als Manager ICT bij één van de marktleiders voor de Retail in accountancy.
Daar heeft hij onder andere kennis gemaakt met alle aspecten van ‘Application Management’, IT-projecten en Business Intelligence op basis van de ERP software Afas Profit. Jarenlang heeft Izak-Jan deze applicatie beheerd en ingericht voor relaties uit verschillende branches in verschillende situaties. Izak-Jan beschikt ook over de benodigde AFAS certificaten om dit uit te mogen voeren. Daarbij heeft hij geleerd dat de inrichting van kritische applicaties en de IT-infrastructuur alles te maken heeft met het rendement van een organisatie.
Tevens staat het stroomlijnen van de processen in uw organisatie met betrekking tot IT staan bij Izak-Jan hoog in het vaandel. De inrichting van uw IT-infrastructuur kan voor uw bedrijf enorm efficiënt zijn, maar ook heel inefficiënt. De mate van efficiency heeft alles te maken met de inrichting van uw systemen en de stroomlijning van uw kritische bedrijfsprocessen. Het realiseren van een hoog rendement door informatietechnologie zo efficiënt en toch daadkrachtig mogelijk neer te zetten beschouwt Izak-Jan als de ultieme uitdaging, Izak-Jan heeft eerder hiervoor een ITIL training gevolgd.
Izak-Jan zal de komende tijd op de supportafdeling van L’Unité Servicesde tijd zijn plaats innemen om u als klant van service en ondersteuning te voorzien bij het gebruik van computers, servers, applicaties en alles wat met IT te maken heeft.
www.lunite.nl