www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 181 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

LEWIS PR ondersteunt internationale groei Stichting AAP

Stichting opent vestiging Primadomus in Spanje om opvangmogelijkheden en bewustwording in heel Europa te vergroten

Eindhoven, 23 november 2009 – LEWIS PR zet een internationale campagne op voor Stichting AAP, om de opening van een nieuw opvangcentrum Primadomus in Villena (Spanje) te ondersteunen. In Primadomus gaat Stichting AAP dieren uit heel Europa opvangen. Ook wil de stichting overheden in heel Europa gaan helpen om wet- en regelgeving op het gebied van dierenwelzijn beter na te leven. De PR-campagne is bedoeld om de internationale naamsbekendheid van AAP te vergroten.

In het opvangcentrum in Almere vangt Stichting AAP al jaren niet-gedomesticeerde uitheemse zoogdieren op, waaronde apen, wasberen, stinkdieren en prairiehondjes. De dieren zijn afkomstig van smokkel, uit proefdierlaboratoria, louche dierenparkjes en circussen, of zijn afgestaan door particulieren. Het nieuwe opvancentrum Primadomus biedt op termijn ruimte voor permanente huisvesting van zo'n 150 dieren uit heel Europa. De eerste bewoners zijn tien chimpansees die begin november met een vrachtwagen verhuisd zijn van Almere naar Spanje.

De PR-campagne van LEWIS concentreert zich op Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en Portugal. In deze landen wordt media-aandacht gegenereerd voor het vertrek van de eerste bewoners en de opening van het opvangcentrum op 24 november.

David van Gennep, directeur van Stichting AAP: “In Nederland is AAP een bekende naam, maar op Europees niveau moeten we hier nog aan werken. Niet alleen om mensen ervan bewust te maken dat ze bij ons terecht kunnen voor de opvang van dieren waar elders geen plek voor is, maar vooral ook om overheden in heel Europa te ondersteunen bij een betere handhaving van hun wet- en regelgeving op het gebied van dierenwelzijn. LEWIS kan ons hier goed bij helpen, vanwege het internationale netwerk van kantoren en een stevige aanwezigheid in Nederland, onze thuismarkt.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over AAP, opvangcentrum voor uitheemse zoogdieren
AAP is een Europees opvangcentrum voor niet-gedomesticeerde uitheemse zoogdieren zoals apen, wasberen, stinkdieren en prairiehondjes. De dieren zijn afkomstig van smokkel, uit proefdierlaboratoria, louche dierenparkjes en circussen of ze zijn afgestaan door particulieren die erachter kwamen dat wilde dieren geen huisdieren zijn. Vaak zijn de dieren er slecht aan toe. Ze hebben vergroeiingen door te kleine kooien, verkeerde voeding en gebrek aan daglicht, of ze hebben geestelijke schade opgelopen door mishandeling of jarenlange eenzame opsluiting. Bij AAP krijgen ze rust en professionele, liefdevolle verzorging. Sociale dieren zoals apen en prairiehondjes leren om weer met soortgenoten om te gaan, andere krijgen een verblijf voor zich alleen. Als de dieren hersteld zijn zoeken we een goed herplaatsadres, bijvoorbeeld een gerenommeerde dierentuin of een reservaat.

Helaas is niet elk dier te herplaatsen. Daarom realiseerde AAP permanente opvang voor dieren die nergens meer terechtkunnen. Zo zijn in Almere in 2001 de vier Apeneilanden in gebruik genomen, die plaats bieden aan zo'n 40 apen. In 2006 werd het speciale Chimpanseecomplex geopend, waar 28 geïnfecteerde ex-proefdieren een heerlijk ruim en licht onderkomen hebben gekregen. En in zonnig Spanje is Primadomus in ontwikkeling, een veilige thuishaven voor grote groepen apen. Ze kunnen er rennen, stoeien en luieren voor de rest van hun leven.

Over LEWIS PR
De LEWIS Groep bestaat uit LEWIS PR en OCTANE PR en is gespecialiseerd in mediarelaties, waaronder financiële, persoonlijke en zakelijke PR voor bedrijven in Europa, Azië en Noord-Amerika. De Benelux-vestigingen bevinden zich in Eindhoven en Antwerpen, de internationale bedrijfsvoering wordt gecoördineerd vanuit Londen. Andere volledige dochters bevinden zich in Boston, Düsseldorf, Hong Kong, Kopenhagen, Los Angeles, Madrid, Manchester, Milaan, Mumbai, München, New York, Parijs, San Diego, San Francisco, Shanghai, Singapore, Stockholm, Sydney en Washington DC.

Het bedrijf is één van de snelst groeiende in de sector. LEWIS heeft momenteel een omzet van meer dan $32 miljoen en telt 250 werknemers. Zie voor meer informatie www.lewispr.nl.

Voor meer informatie over LEWIS PR, kunt u kijken op bit.ly/5nV04Z of contact opnemen met Yvonne van Bokhoven:
Tel: +31 40 235 46 00
Email: yvonnev@lewispr.com
Web site: www.lewispr.com/nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 16 jaar en 181 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo TEAM LEWIS
  +31 (0) 40 235 46 00
  communicatie@teamlewis.com
  www.teamlewis.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu