www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

LEWIS PR stelt voormalig Director of Communications van Virgin Atlantic aan als COO

Eindhoven, 6 november 2009 - Internationaal PR-bureau LEWIS PR stelt Paul Charles aan als Chief Operating Officer. Charles was hiervoor Director of Communications bij Virgin Atlantic. Hij begint in januari en zal rechtstreeks rapporteren aan CEO Chris Lewis.

Paul adviseerde Richard Branson, oprichter van Virgin, sinds zijn aanstelling in 2006. Recentelijk was hij de drijvende kracht achter de campagne rond de 25e verjaardag van Virgin Atlantic.

Charles was al bekend met LEWIS PR. Sinds 2005 was hij een non-executive director bij het PR-bureau. Klanten van LEWIS PR zijn onder andere BT, Sanyo, Adobe Systems, Audi en Salesforce.com. Voor hij bij Virgin Atlantic in dienst trad, was Paul Charles werkzaam als Director of Communications bij Eurostar. Hij heeft ook de rol van presentator en verslaggever gehad bij BBC News voor programma’s als BBC World Business Report en BBC1’s Breakfast News.

In reactie op de aanstelling zegt Chris Lewis, CEO van LEWIS PR: “Paul komt op een belangrijk moment binnen. Hij zal belangrijk zijn ter ondersteuning van onze nieuwe fase van groei. De breedte van zijn expertise op het gebied van corporate communicatie is erg belangrijk voor de strategie van ons bureau. Daarnaast vormt hij een belangrijke vraagbaak voor onze klanten, maar ook voor onze medewerkers.”

“Ik vind het fantastisch om bij een team als LEWIS PR te komen in deze belangrijke, nieuwe rol”, zegt Paul Charles. “Het is een geweldig bedrijf met degelijke journalistieke roots en dat zich zelfs in tijden van recessie weet te bewijzen. De toekomst van LEWIS ziet er veelbelovend uit. Het was een eer en een voorrecht om bij Virgin Atlantic te werken en ik zal zeker ook niet de fijne tijd vergeten die ik daar heb gehad.”

LEWIS PR heeft wereldwijd 250 mensen in dienst verdeeld over 38 kantoren in de US, EMEA en Asia Pacific. De regionale hoofdkantoren bevinden zich in Londen, San Francisco en Singapore. In 2009 lagen de inkomsten boven de 31 miljoen dollar.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over de LEWIS Groep
De LEWIS Groep bestaat uit LEWIS PR en OCTANE PR en is gespecialiseerd in mediarelaties, waaronder financiële, persoonlijke en zakelijke PR voor bedrijven in Europa, Azië en Noord-Amerika. De Benelux-vestigingen bevinden zich in Eindhoven en Antwerpen, de internationale bedrijfsvoering wordt gecoördineerd vanuit Londen. Andere volledige dochters bevinden zich in Boston, Düsseldorf, Hong Kong, Kopenhagen, Los Angeles, Madrid, Manchester, Milaan, Mumbai, München, New York, Parijs, San Diego, San Francisco, Shanghai, Singapore, Stockholm, Sydney en Washington DC.

Het bedrijf is één van de snelst groeiende in de sector. LEWIS heeft momenteel een omzet van meer dan $32 miljoen en telt 250 werknemers. Zie voor meer informatie www.lewispr.nl.

Voor meer informatie over LEWIS PR, kunt u contact opnemen met Yvonne van Bokhoven
Tel: +31 40 235 46 00
Email: yvonnev@lewispr.com
Web site: www.lewispr.com/nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 16 jaar en 164 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo TEAM LEWIS
  +31 (0) 40 235 46 00
  communicatie@teamlewis.com
  www.teamlewis.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu