www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 34 dagen geleden)

Vakantiegeld blijft vooral in Europa

Nederlanders geven geld uit aan vakantie en grote aankopen

Culemborg, 12 juni 2006 – Van de Nederlanders besteedt 52 procent het vakantiegeld aan vakantie, 37 procent zet het geld op een spaarrekening en 29 procent reserveert het bedrag voor een grote aankoop. Niet alle Nederlanders ontvangen de toeslag; 75 procent van de Nederlanders krijgt vakantiegeld in mei van de werkgever. Dat blijkt uit een onderzoek van product- en prijsvergelijksite KIESKEURIG.nl, dat is gehouden onder bezoekers van de site.

Driekwart (74%) van de deelnemers gaat dit jaar zelf op vakantie. Maar waar gaan we naar toe? De Nederlanders blijven grotendeels in Europa (68 procent), zo blijkt uit het onderzoek. Een kleinere groep (vijftien procent) gaat op vakantie buiten Europa en nog een kleiner deel (dertien procent) viert vakantie in eigen land.

Voor het zoeken en boeken van een vakantiebestemming of reis gebruikt 90 procent internet. Het medium wordt gebruikt om informatie op te zoeken, ter oriëntering op de vakantiebestemming, om vakantiebrochures aan te vragen, om een reis te boeken of om vakantieartikelen aan te schaffen.

Naast de vakantie wordt het vakantiegeld ook gebruikt voor grote aankopen, zo blijkt uit het onderzoek. KIESKEURIG.nl vroeg de respondenten voor welke aankoop zij hun geld reserveren. De antwoorden op deze vraag varieerden van praktische zaken als een koelkast of vaatwasser tot technische snufjes als een lcd-televisie, digitale camera of laptop. Een enkeling gebruikt zijn vakantiegeld om een rijbewijs te betalen, de bruiloft te financieren of een speedboot te kopen.

Het aantal deelnemers aan het onderzoek was 473. Hiervan was 74 procent man en 26 procent vrouw.

-----------

Over KIESKEURIG
KIESKEURIG is een onafhankelijke product- en prijsvergelijksite voor consumenten. Via de interactieve koopgids www.kieskeurig.nl, kunnen producten, prijzen en aanbieders met elkaar vergeleken worden. KIESKEURIG werkt samen met fabrikanten van honderden merken en is mede daardoor in staat consumenten optimaal te voorzien van productinformatie. Tevens delen gebruikers hun ervaringen via productreviews. Het bedrijf biedt consumenten daarnaast de mogelijkheid om de verschillende winkels te vergelijken, via de online WinkelBeoordeling. Deze dienst geeft inzicht in de serviceaspecten van de winkels en zorgt voor transparantie in de markt. www.kieskeurig.nl

Voor meer informatie:

KIESKEURIG B.V.
Janet Sellis, directeur
0345-548927
janet.sellis(at)kieskeurig.nl

Whizpr
Kim de Vries
0317-410483
kieskeurig(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 34 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR