www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:

Financiële markt werkt binnen nu en 5 jaar volledig online samen met klant

Eindhoven, 22 december 2016 – 51 procent van de professionals uit de financiële markt verwacht dat hij binnen nu en 5 jaar volledig online kan samenwerken met klanten. 10 procent denkt dit al binnen nu en 1 jaar te kunnen doen. 16 procent is wat meer afwachtend: deze groep denkt over 5 tot 10 jaar hun samenwerkingsproces met de klant volledig te digitaliseren. Deze conclusies zijn gebaseerd op onderzoek dat Hyarchis, specialist in content- en online samenwerkingsoplossingen, heeft uitgevoerd. De resultaten zijn gebundeld in het onderzoeksrapport ‘Missie online samenwerken’.

De toekomst
Hoe kijkt de financieel professional eigenlijk verder nog naar de toekomst als het gaat om online samenwerken met klanten? Het percentage dat absoluut niet online wil samenwerken in de toekomst is ten opzichte van vorig jaar flink gedaald. Toen gaf 10 procent nog aan dit niet te willen, dit jaar is dat nog maar 4 procent.

Serge Leclercq, Account Director bij Hyarchis: “Het is goed om te zien dat professionals uit de financiële wereld online samenwerken met klanten op hun lijstje met goede voornemens voor 2017 hebben staan. Binnen nu en 5 jaar volledig online samenwerken is een ambitieuze, maar zeker een haalbare doelstelling. Snel beginnen met het automatiseren van processen is dan wel noodzaak. Immers, het gaat niet alleen om processen aan de frontoffice. Alleen als mid- en backoffice worden meegenomen, is volledig online samenwerken écht haalbaar. En hoe eerder je daaraan begint, hoe groter de kans dat het online samenwerken in het DNA van de organisatie wordt opgenomen!”

Meer onderzoeksresultaten zijn te vinden in het rapport ‘Missie online samenwerken’: https://www.hyarchis.com/kennisplein/onderzoeksrapport-missie-online-samenwerken/

------------------

Over Hyarchis:
Hyarchis gelooft in gezamenlijk succes. Samen investeren in relaties is de sleutel tot goede software-implementaties. Hyarchis staat dicht bij de klant en neemt altijd de verantwoordelijkheid, waar en wanneer dan ook. Partnership in het kwadraat, dat is de kracht van Hyarchis. Gepaard met een hoge betrokkenheid bij klanten en resellers, biedt Hyarchis kant-en-klare software-oplossingen voor Digital Business, Online Collaboration, Document Management en Customer Communication. De Hyarchis-oplossingen worden toegepast in het primaire klantproces in de gezondheidszorg, hypotheek-, verzekerings-, pensioen- en accountancybranche. Meer informatie: www.hyarchis.com

Hyarchis op: LinkedIn | Twitter

Meer informatie:
Marcommit
Lisanne van der Drift
035 – 5822730
hyarchis@marcommit.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 143 dagen
Hyarchis contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl