www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 25 dagen geleden)
Bedrijf:

Tools4ever stelt nieuwe software engineer aan

Baarn, 20 april 2015 – Tools4ever, de marktleider op het gebied van Identity en Access Management (IdM/IAM), heeft haar team van developers verder uitgebreid met de aanstelling van Robbert Brussaard (25) als software developer. Robbert wordt onderdeel van het ontwikkelteam dat aan de Single Sign-On oplossing (E-SSOM) van Tools4ever werkt. Robbert gaat zich specifiek bezighouden met de doorontwikkeling van WebSSO, een module waarmee gebruikers door het eenmalig invullen van hun gebruikersnaam en wachtwoord altijd, overal en met ieder device toegang kunnen krijgen tot al hun (cloud) applicaties.

Robbert studeert informatica aan de Haagse Hogeschool en heeft al zeven jaar werkervaring opgedaan bij Enixé waarbij als lead developer leiding gaf aan het ontwikkelteam. “Ik wilde graag een overstap maken omdat ik bij mijn vorige werkgever aan mijn plafond zat en ik nog meer wilde leren”, aldus Robbert Brussaard. “Tools4ever is voor mij een interessante werkgever omdat zij standaard en complexe software ontwikkelen. Daarbij is er met betrekking tot E-SSOM veel variëteit in hetgeen ontwikkeld moet worden.”

Affiniteit met informatiebeveiliging heeft Robbert altijd gehad. Als vrijwilliger was hij werkzaam bij de Stichting Veilig Online, die onder meer leerlingen in het basisonderwijs wijst op de gevaren van het internet.

Tools4ever is op zoek naar nog meer nieuwe medewerkers. Er zijn vacatures voor software ontwikkelaars C++ en Implementatie Consultants. Voor alle vacatures, bekijk http://www.werkenbijtools4ever.nl/.

------------------------------------

Noot voor redactie: bijgesloten een hoge resolutie foto van Robbert Brussaard, software developer bij Tools4ever.



Over Tools4ever
Tools4ever onderscheidt zich met een no-nonsense aanpak en een lage Total Cost of Ownership. In tegenstelling tot vergelijkbare Identity Management oplossingen levert Tools4ever een volledige oplossing in enkele weken i.p.v. maanden of jaren. Mede dankzij deze benadering is Tools4ever in Nederland dé absolute marktleider op het gebied van Identity Management met meer dan 1,6 miljoen beheerde user accounts. Tools4ever levert verschillende software producten en geïntegreerde consultancy diensten op het gebied van Identity Management, zoals User Provisioning, RBAC, Password Management, SSO en Access Management. Voor meer informatie: www.tools4ever.nl.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Tools4ever
Purdey Horbach
035 – 54 83 255
p.horbach@tools4ever.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 25 dagen
Tools4ever BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR