www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:

Conversion Company versterkt marktpositie door overname van Favela Fabric

Samenwerking voor optimale dienstverlening in veranderende markt

Conversion Company en Favela Fabric hebben besloten om de krachten te bundelen. Om de groeiende markt van social business gezamenlijk krachtiger te bedienen, heeft Conversion Company recentelijk alle aandelen van Favela Fabric overgenomen. Boudewijn Zeijlmans, oprichter van Favela Fabric, zal een sleutelrol spelen in de nieuwe situatie.

Van social media naar social business
De dialoog tussen mensen onderling maar ook die tussen mensen en organisaties, verplaatst zich meer en meer naar digitale kanalen. Martijn Haanappel, oprichter van Conversion Company: ‘Deze ontwikkeling gaat veel verder dan social media; het gaat om social business. Met de acquisitie van Favela Fabric speelt Conversion Company in op de veranderde marktsituatie. Het vakmanschap dat Favela Fabric de afgelopen acht jaar heeft ontwikkeld, is een enorme verrijking voor ons en biedt grote toegevoegde waarde voor onze opdrachtgevers.’ Boudewijn Zeijlmans, oprichter van Favela Fabric, voegt hier aan toe: "De aansluiting bij Conversion Company is voor ons een logische stap in de volwassen-wordende markt. Onze vaak gemeenschappelijke opdrachtgevers hebben steeds meer behoefte aan begeleiding in de “social” en “digital” transitie die ze doormaken. Het consumentengedrag is namelijk voortdurend aan verandering onderhevig. Dit vraagt om innovatieve, passende digitale oplossingen die interactie op gang brengen. Door samen te werken met Conversion Company kunnen we onze opdrachtgevers hierbij nog beter ondersteunen. "

Over Conversion Company en Favela Fabric
Het in 2007 door Martijn Haanappel en Edgar Mul opgerichte Conversion Company is actief in e-business advisory, channel development & management, analytics & insights en online media & marketing technology. Conversion Company werkt voor een  gevarieerde groep ondernemingen, meestal beursgenoteerd. Het in 2006 opgerichte Favela Fabric levert diensten op het gebied van social business & media, social intelligence & insights, community development & management. De afgelopen jaren is fors geïnvesteerd in het eigen platform ‘talk’. Tot de opdrachtgevers van Favela Fabric horen grote vaak beursgenoteerde ondernemingen.


Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Conversion Company, Koningslaan 19, 1075 AA Amsterdam. Telefoonnummer: +31 (0)20 7703 443, e-mail: info@conversioncompany.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 27 dagen
Conversion Com.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu