www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:

Cathy van Beek, Roger van Boxtel en Gerlach Cerfontaine sprekers Summit Zorg

Op 10 en 11 november 2009 programmeert VNU Exhibitions voor de derde keer de Strategie Summit Zorg. De besloten bijeenkomst voor topbestuurders uit de zorgsector zal bestaan uit een selectie van directeuren en Raden van Bestuur. Op het vijfsterren Landgoed Duin & Kruidberg te Santpoort wisselen deze selecte groep topbestuurders ander halve dag met elkaar van gedachten over de belangrijkste strategische onderwerpen van dit moment.

Onderzoek
Aan de basis van de bijeenkomst ligt een uitgebreid kwalitatief onderzoek. Initiatiefnemer VNU Exhibitions Europe houdt ter voorbereiding aan de bijeenkomst interviews met ruim 100 directieleden en bestuurders binnen de verschillende schakels uit de zorgsector. Naast de cure en de care worden ook de belangrijkste kennisinstituten, brancheverenigingen en overheidsinstanties bij het onderzoek betrokken. Enkele organisaties waar de VNU Exhibitions Europe mee in gesprek is zijn: Saxenburgh Groep, MEE Plus Groep, Inspectie voor de Gezondheidszorg, Reinier de Graaf Groep, Zorggroep Almere, Stichting Bronovo-Nebo, LUMC, GGZ Noord-Holland Noord, Gemini Ziekenhuis, Kliniek Zestienhoven, MeanderGroep Zuid-Limburg, GGZ Delftland, CDA, Tweede Kamer, NVZD en Gemeente Breda.

Programma
Onder leiding van dagvoorzitter Charles Groenhuijsen worden sprekers zoals NZA, LUMC, Menzis en oud-topman Schiphol Group aan kritische vragen onderworpen. Tijdens de Strategie Summit Zorg komen thema’s als markt- en klantgerichtheid, gereguleerde zorgmodel in 2012 en nieuwe businessmodellen en samenwerkingsvormen sterk naar voren.

Naast de keynotes biedt de Strategie Summit Zorg een afwisselend programma met 1-op-1 sessies, ronde tafeldiscussies en parallelsessies. Ook inhoudelijke cases zullen uitgebreid besproken worden in het inhoudelijke programma. De bijeenkomst is inclusief, een exclusief netwerk, diner, overnachting, lunch en uitgebreid onderzoek.

Partner worden
“Strategie Summit Zorg levert een enorme tijdbesparing op omdat je normaal gesproken maanden bezig bent om op bestuursniveau contacten te leggen en vervolgens een afspraak te maken. Tijdens de Summit Zorg heeft u de gelegenheid dit niveau in 2 dagen te spreken. Volgens onze partners kan de tijdsbesparing tot 2 maanden oplopen mede omdat wij vooraf alle projecten en speerpunten van deze organisaties inzichtelijk maken voor partners.”
Laurent Joosen, Sales Manager, Executive Summits

Microsoft, FunktieMediair, Imtech, Atos Consulting, KPN en ArjoHuntleigh participeren in de Strategie Summit Zorg 2009. Wilt u in contact komen met 50-75 delegates op topmanagementniveau uit de zorgsector? Voor de Strategie Summit Zorg 2009 is er nog gelegenheid voor twee potentiële partners om te participeren.

Contactpersoon Laurent Joosen, Sales Manager, Executive Summits.
E: laurent.joosen@vnuexhibitions.com of M: 06 - 23 36 08 99.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met VNU Exhibitions, Executive Summits Units, Juliette Bosch, Tel: 030-2952914. E-mail: juliette.bosch@vnuexhibitions.com

Verstreken tijd: 17 jaar en 102 dagen
VNU Exhibition.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR