ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 166 dagen geleden)
Bedrijf:

Osirius: nu de tijd om over te stappen naar een betaalbaar boekhoudpakket

Heroriëntatie op prijs en geboden functionaliteit kan veel geld besparen

Rosmalen, 11 december 2008 – Bedrijven in het mkb doen er goed aan te kijken naar de kosten van hun financiële software, zoals hun boekhoudpakketten. Veel middelgrote bedrijven verlengen automatisch hun contracten zonder dat ze stilstaan bij deze uitgaven. En dat terwijl in de huidige economische tijden eenvoudig geld is te besparen, stelt softwareontwikkelaar en -leverancier van financiële software Osirius.

“Een goed voornemen voor het nieuwe jaar in het mkb is een grondige prijsvergelijking van de bedrijfspakketten”, zegt Eric Vermeulen, directeur van Osirius. “Bij heel veel ondernemingen is dat te lang geleden. Dat betekent dat ze vaak te veel betalen voor de functionaliteit die ze daadwerkelijk gebruiken. Er zijn bijvoorbeeld tal van boekhoudpakketten met prijzen variërend van 200 euro tot 2.000 euro. Dat zijn enorme prijsverschillen die zich vaak niet vertalen in extra functionaliteit of betrouwbaarheid. Ook de scherp geprijsde pakketten zoals wij die leveren voor financiële administraties, bieden een onderneming anno 2008 alle noodzakelijke functies om hun boekhouding goed te beheren. Daarnaast bieden onze oplossingen ondernemers ook de mogelijkheid om flink te besparen op accountantskosten. Die kunnen in het mkb al snel oplopen tot duizenden euro’s op jaarbasis. Dat is in deze economisch lastige tijd goed nieuws voor deze sector.”

Een recente, onafhankelijke vergelijking in het novembernummer van PC Magazine Nederland (nr. 107) onderstreept deze stellingname. Volgens dit onderzoek onderscheidt de boekhoudoplossing Boekhouden Pro van Osirius zich door veel functionaliteit tegen een lage prijs. “De interim-updatestrategie van Osirius is enorm eenvoudig en daar wordt niets extra voor gerekend, net als voor klein onderhoud en patches. Daarmee steekt Osirius met kop en schouders boven de markt uit, want veel leveranciers weten een behoorlijke lading verborgen kosten op het bordje van de eindgebruiker neer te leggen”, aldus PC Magazine. Het blad wijst er verder op dat Osirius ook completer is dan een gebruiker zou verwachten. “Dat werd tijdens de test soms spontaan erkend door de concurrentie”, schrijft PC Magazine.

“We gaan onzekere economische tijden tegemoet”, zegt Vermeulen. “Daardoor gaan de kosten weer echt tellen. Dat geldt zeker voor het mkb, waarin de marges klein zijn. In dit segment is dan ook veel te winnen door kritisch te kijken naar de software- èn de accountantskosten, en op dat gebied de juiste keuzes te maken.”

Over Osirius
Osirius is een dynamisch softwarebedrijf dat bestaat sinds 2001. Osirius ontwikkelt en levert softwarepakketten voor ondernemers, zoals Boekhouden Totaal en Factureren Pro. Osirius levert software die is ontwikkeld vanuit de praktijk. Hierdoor is de software zeer gebruiksvriendelijk. Alle softwarepakketten zijn Nederlandstalig, werken intuïtief en zijn voorzien van een duidelijke uitleg. Dus ook zonder kennis van bijvoorbeeld boekhouden is de software van Osirius goed inzetbaar. Osirius staat voor hoge kwaliteit tegen een lage prijs.

Prijs en verkrijgbaarheid
De software van Osirius is al verkrijgbaar voor 99,95 euro voor de boekhouden 2009-versie en 199,95 euro voor de uitgebreide boekhoudversie. De software is onder andere te koop bij Office Centre waar de software gedurende de wintermaanden continu gedemonstreerd zal worden.



Voor meer informatie en opvragen van reviewexemplaren:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Diane Borst
Telefoon: 31 (0)30 656 5070
E-mail: osirius@lvtpr.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 16 jaar en 166 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Osirius
  073-6480238
  osirius@lvtpr.nl
  www.osirius.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Dynatrace
Logo Manhattan Associates
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR