www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 108 dagen geleden)

Interactive Advertising Bureau: ruim 50 nieuwe leden in 2007

Totaal aantal leden nu 115

Branchevereniging IAB Nederland mocht in 2007 maar liefst 52 nieuwe leden verwelkomen. Het ledental steeg van 63 naar 115. Tot deze aanwas behoren ook vijf éénpitters, voor wie in 2007 een speciaal contributietarief werd geïntroduceerd.

IAB-voorzitter Marco Derksen: “Een fantastisch aantal natuurlijk. Het spreekt voor zich dat je als branche-organisatie een spreekbuis wilt zijn voor de gehele branche. Onze achterban is nu nog echt een dwarsdoorsnede van de industrie. Niet alleen door de toegetrede éénpitters, maar zo mochten we ook een tiental adverteerders verwelkomen en diverse gespecialiseerde dienstverleners op het gebied van bijvoorbeeld Search en Mobile. De groei is dus niet louter kwantitatief maar beslist ook kwalitatief.“

Derksen vervolgt: “Deze groei in ledental is één van de gevolgen van het beleid dat we begin vorig jaar hebben ingezet. Gepaard daaraan gaat de ambitie om ook organisatorisch verder te professionaliseren. Vanuit financieel oogpunt zal deze professionaliseringsslag dus al op korte termijn realiteit kunnen worden. Tijdens de Algemene Ledenvergadering eind februari zal het bestuur zijn leden voorhouden hoe we van plan zijn dat aan te gaan pakken.”

De volledige ledenlijst is te vinden op www.iab.nl/Over_IAB_Nederland/Ledenlijst.

--- Einde ---

Voor meer informatie, niet voor publicatie:
IAB Nederland
Marco Derksen
Tel: 06–27041122
marco@iab.nl

Over IAB Nederland
Het Interactive Advertising Bureau Nederland (IAB) is de brancheorganisatie voor de online advertising en interactieve marketing industrie. IAB houdt zich primair bezig met de professionalisering en stimulering van deze sector. Secundair treedt IAB op als onafhankelijk kennisplatform en vraagbaak voor marketing-professionals en vakpers. IAB Nederland heeft ruim 115 leden en vertegenwoordigt exploitanten, reclamebureaus, adverteerders, mediabureaus, tv- en mediabedrijven en mobiele telefonieaanbieders. IAB Nederland werkt nauw samen met IAB Europa en IAB USA. Meer informatie: www.iab.nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 108 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu