www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 63 dagen geleden)

NEM Brabant wil glasvezelnetwerk aanleggen in Valkenswaard

11 september ondertekenden NEM Brabant BV (Netwerk Exploitatie Maatschappij Brabant BV), een initiatief van Reggefiber, en de gemeente Valkenswaard een overeenkomst voor de aanleg van een glasvezelnetwerk. De partijen onderzoeken de komende maanden wat de mogelijkheden zijn voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in Valkenswaard.

“De gemeente Valkenswaard ziet het als een belangrijke kans om alle huishoudens, bedrijven en instellingen aan te sluiten op een glasvezelnet. Het initiatief van NEM Brabant sluit aan op de wens van de gemeenteraad een breedbandige infrastructuur in Valkenswaard te realiseren waar alle instellingen, bedrijven en inwoners tegen gelijke voorwaarden toegang hebben,” aldus wethouder E. Buiter. Zelf investeert de gemeente niet in het project, maar ondersteunt het initiatief van NEM Brabant BV. binnen haar wettelijke bevoegdheden.

“Een glasvezelnetwerk past goed bij de uitstraling van Valkenswaard als een gemeente met ruime voorzieningen”, aldus Marco Westenberg Managing Director NEM Brabant BV. “De aanleg van glasvezel zal deze uitstraling vergroten door de mogelijkheden die een dergelijk netwerk biedt. Glasvezel voorziet in mogelijkheden op gebieden als wonen en werken, educatie en recreatie, sociale en medische zorg. Nieuwe communicatietechnieken maken bijvoorbeeld zorg op afstand en tele-leren mogelijk.”

NEM Brabant BV onderzoekt de komende maanden of het mogelijk is om een glasvezelnetwerk binnen de gehele gemeente Valkenswaard aan te leggen. 50% van de inwoners van Valkenswaard zou zich aan moeten melden. Deze maand opent NEM Brabant een speciale winkel waar de inwoners meer informatie kunnen krijgen over de toepassing en mogelijkheden van glasvezel. De aanmeldperiode loopt tot november 2007. Bij voldoende aanmeldingen gaat begin volgende jaar de eerste spade in de grond. De gemeente en NEM Brabant BV zien het onderzoek naar de haalbaarheid van een openbaar breedbandig glasvezelnetwerk in Valkenswaard vol vertrouwen tegemoet.

Over Reggefiber
Reggefiber is een organisatie die gespecialiseerd is in aanleg en exploitatie van glasvezelnetwerken. Reggefiber heeft de ambitie om breedband voor iedereen in Nederland beschikbaar te maken. Hiervoor legt zij in heel Nederland open glasvezelnetwerken aan.

Over NEM Brabant en OnsBrabantNet
NEM Brabant is een initiatief van Reggefiber. Hierbij worden gemeenten in Noord-Brabant aangesloten op een glasvezel breedbandnetwerk. NEM Brabant heeft hiervoor ondermeer de coöperatie OnsBrabantNet opgericht, waarin de belangen en inspraak van de gebruikers zijn geborgd.

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Reggefiber / Winkelman en Van Hessen
Yvette Lansbergen
Marketing Communications Executive
T 070 4161616

NEM Brabant BV en OnsBrabantNet
Femke Swinkels
Communicatie
T 06 53267094

Gemeente Valkenswaard
Hélène de Best-Colen
Communicatie
T 040 2083434

Verstreken tijd: 19 jaar en 63 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR