www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 126 dagen geleden)
Bedrijf:

Trojan vermomt zichzelf als MSN Messenger

Spymaster.A steelt alle soorten informatie voor frauduleuze doeleinden

PandaLabs detecteerde zopas een nieuwe Trojan, Spymaster.A. Die steelt alle soorten informatie en is een combinatie van spyware en keylogger. Internetactiviteiten, gebruikersnamen, paswoorden,… Niets is veilig voor deze Trojan. Om zichzelf te verstoppen in het systeem van de gebruiker, camoufleert de Trojan zich als MSN Messenger.

Spymaster.A kan zichzelf niet verspreiden. Dat gebeurt door mee te liften in e-mailbijlagen. De Trojan kan ook gedownload worden van websites, P2P-toepassingen, instant messaging of geïnfecteerde CD’s of diskettes.

Zodra de gebruiker de file met Spymaster.A uitvoert, wordt een kopie van de Trojan gemaakt. Die krijgt de naam syscont.exe. Het bijhorende proces krijgt de naam Win serviço. In de task manager, onder actieve processen, verschijnt de Trojan echter onder MSN Messenger. Spymaster.A creëert eveneens verschillende Windows registry entries zodat het programma bij het opstarten van de computer elke keer wordt uitgevoerd.

De Trojan maakt ook een tekstbestand genaamd syslogy.cc. Dit bestand slaat gegevens op over de gebruikte programma’s, bezochte websites en alle informatie ingevoerd op het keyboard. Het bestand wordt vervolgens via FTP doorgestuurd naar een adres waar de aanvaller alle informatie verzamelt.

Om zoveel mogelijk gebruikers te helpen met het desinfecteren van hun computer, biedt Panda Software zijn gratis online oplossing aan, Panda ActiveScan, op www.activescan.com. Webmasters die deze oplossing op hun website willen plaatsen, vinden hier de code.

PandaLabs
PandaLabs heeft sinds 1990 als missie het zo snel mogelijk analyseren van nieuwe bedreigingen om zo de veiligheid van onze klanten te garanderen. Verschillende teams met specifieke specialiteiten werken continu om wereldwijd bescherming te bieden. Daartoe beschikken ze ook over TruPrevent™ Technologie. Die technologie fungeert als wereldwijd ‘early-warning system’, opgebouwd met verschillende strategisch geplaatste antennes die nieuwe bedreigingen elimineren en doorspelen aan PandaLabs. Daar worden ze grondig geanalyseerd. Volgens Av.Test.org is PandaLabs het lab dat het snelste updates levert aan zijn gebruikers. (meer info).

Voor meer informatie:
Tom Vanagt
t.vanagt@pandasoftware.be
Tel. +32 (0)15 45 12 94 

Verstreken tijd: 20 jaar en 126 dagen
Panda Security contact  

+31 183 69 90 20
www.pandasecurity.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu