www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

IMPRESS IN WOERDEN PLAATST XEROX iGEN3 DIGITALE PRODUCTIEPERS

"Door de iGen3 zijn we nòg beter in staat een totaalpakket te bieden."

Breukelen, 7 december 2005 -- Bij Impress in Woerden is kortgeleden een Xerox iGen3 digitale kleurenpers geplaatst. Deze machine vervangt een DocuColor 8080, die een jaar geleden werd neergezet als vervanging van een DocuColor 2060. Deze opeenvolgende reeks apparatuur geeft volgens Koos Halkes van Impress aan hoe het groeipad loopt, zowel wat betreft de vraag naar kleur, de kwaliteitseisen, als de groei in volumes. "De iGen3 past in onze toekomststrategie", stelt Halkes. "We zijn al de creatieve marktleider in direct mail, en met deze machine zijn we nòg beter in staat een totaalpakket te bieden, dat bovendien voldoet aan offsetkwaliteit."

Impress is een veelzijdig bedrijf, opgericht in 1992, waar momenteel ongeveer zestig mensen werken. Impress is met name heel sterk in de wereld van direct mail, maar doet daarnaast nog veel andere dingen, zoals databasemarketing, webshop services, order- en mailfulfilment en full colour printing. Tot de opdrachtgevers van Impress op het gebied van direct mail behoren onder andere grote banken, omroepen, reis- en uitzendorganisaties. Het bedenken van acties, het voorbereiden, de uitvoering en de fulfilment ervan vinden in nauwe samenwerking met de klant plaats. Bij Impress is veel kennis op dit gebied aanwezig.

Kleinere oplagen, kortere levertijden
Koos Halkes: "Ook wij merken natuurlijk de invloed van de algemene trends: de oplagen worden kleiner en de gevraagde levertijden steeds korter. En uiteraard een toename van de vraag naar kleur die raakt aan offsetkwaliteit. Wij gaan uit van een web-enabled toekomst: onze rol wordt meer en meer facilitator. We hebben een reeks aan oplossingen waarin de opdrachtgever zelf aan de knoppen zit, 7dagen per week en 24 uur per dag. Wij zorgen ervoor dat hij een top afdrukkwaliteit krijgt. Dat werkt extra door omdat we voor opdrachtgevers ook het beheer van hun publishing- en marketing-databases overnemen en aan communicatie koppelen. Multimediaal dus. Deze investering past dan ook uitstekend in de trend van kleinere oplagen, snelheid en flexibiliteit."

Halkes vervolgt: "Deze ontwikkelingen hebben ons ertoe gebracht de nog tamelijk verse DocuColor 8080 te vervangen door de iGen3. Die machine biedt ons namelijk een oplossing voor de toename in gevraagde volumes, ook buiten direct mail: producten zoals brochures, mailingen en ander drukwerk in kleur. De kwaliteit van de afdrukken is voor ons een belangrijk criterium geweest: met de iGen3 zijn die vergelijkbaar met offset, en daar is vraag naar. Bovendien willen wij onze klanten state-of-the-art-apparatuur bieden... voor ons bij Impress is alleen het beste goed genoeg.”

Flexibiliteit
“Heel belangrijk is de flexibiliteit die we nu met de iGen3 krijgen: ten opzichte van de DC8080 is het maximale afdrukformaat toegenomen toty 36 x 52 cm en het aantal papiersoorten dat we kunnen verwerken is veel groter. We kunnen nu bijvoorbeeld tot 350 grams karton aan. We constateren namelijk een toename in onderscheidende uitvoeringen in kleine oplagen, onder andere op het gebied van self-mailers. Dan moet je een machine hebben die dat ook aankan. En dan moet je niet te vergeten de nabewerking daarvoor op orde hebben. Dat hebben we goed geregeld, evenals het voorbereiden van onze organisatie op de komst van de nieuwe machine. Er is een aantal mensen vrijgemaakt die speciaal zijn gericht op de iGen3, zowel qua training als qua invulling van hun functie. Het is niet zomaar een vervanging van een ‘kast’, want de vele nieuwe mogelijkheden moeten via de organisatie er omheen ter beschikking komen van het totale bedrijf. Door de komst van de iGen3 kunnen we in versneld tempo doorgaan met applicaties bouwen voor onze relaties om de web-enabled toekomst tot het heden te maken", aldus Koos Halkes tot besluit.

Voor meer informatie: www.impress.nl.

--- einde persbericht ---

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide reeks aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–beheer en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

Onder de noemer ‘The New Business of Printing’ heeft Xerox het in de markt grootste portfolio ‘state-of-the-art’ digitale printsystemen, oplossingen en diensten ontwikkeld. Daartoe behoren tevens gestroomlijnde en efficiënte workflow-oplossingen, alsmede een pakket oplossingen om klanten te helpen om hun business te ontwikkelen en groeimogelijkheden op de langere termijn te realiseren. In de veranderende markt voor druk- en printwerk zijn dat de drie elementen die Xerox-klanten helpen om beter te presteren en de productiviteit te verbeteren. En daardoor meer winstmogelijkheden te creëren.

Xerox Graphic Arts Premier Partners zijn leden van een door Xerox geïnitieerd, wereldwijd netwerk van grafimediabedrijven die tot de meest geavanceerde en ervaren digitale drukkers in hun land behoren. Door hun printopdrachten bij Premier Partners onder te brengen, zijn klanten verzekerd van de levering van hoge kwaliteit digitaal vervaardigd drukwerk, uitgevoerd door vooraanstaande ondernemingen, die zijn toegerust met de nieuwste en beste technologie.

Voor meer informatie over het Xerox Premier Partner netwerk kijk op www.xerox.com/xpp

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

------------------

Klantcontacten
Voor meer informatie over Xerox en de producten: bel 0346 – 255 255 of kijk op www.xerox.nl.

Mediacontacten
Xerox (Nederland) B.V., Patty de Jong, Communications Manager, tel.: 0346 – 255 770,
email: patty.dejong@xerox.com
 
Impress, Koos Halkes, tel.: 0348 – 433 144, email: khalkes@impress.nl
 
VerkroostPR (voor Xerox), Herman Verkroost, tel.: 030 – 229 20 05, email: hav@verkroostpr.nl

Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 20 jaar en 145 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl