ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

2DB: nieuwe Online CRM oplossing met focus op MKB markt tot 200 werknemers.

Amsterdam, 18 mei 2005 – 2M@le Computer Services lanceert 2DB Information Manager (www.2db.nl) als fundament voor het MKB informatiebeheer. Het stelt bedrijven in staat om relevante klantinformatie snel online op te zoeken, te delen, te onderhouden en te gebruiken bij interactie met hun relaties.

Voor de MKB markt is 2DB beschikbaar vanaf 3500 euro “inclusief 200 gebruikers”.
Robin de Vries, woordvoerder van 2M@le:”CRM leveranciers bieden hun producten vandaag aan volgens een gebruiksmodel. Dus hoe meer gebruikers er zijn, hoe meer men gaat betalen. Dit maakt het voor MKB’s een risicovolle en erg dure investering naar de toekomst toe. Wij bieden met 2DB een CRM oplossing die de groei van het bedrijf faciliteert ongeacht het aantal gebruikers en lokaties.

2DB gebruikt internettechnologieën om informatie centraal te registreren zodanig dat alle informatie rondom een relatie acuraat is en door alle collega's online te raadplegen is any time, any place, any device. Voor bedrijven met een meerdere vestigingen kan dit erg kostenvoordelig zijn alsook voor bedrijven die op projectbasis werken, detacheren en outsourcen.

2DB is een web based bedrijfsinformatie platform waarbij klanten hun eigen modules flexibel kunnen kiezen en kunnen laten inrichten naar hun eigen processen. Onder andere zijn volgende modules beschikbaar: Agenda, Bedrijven, Contactpersonen, Mailing, Mobile Access, Logboek, Knowledgebase, Project Management alsook Declaraties, Personeel en Uurregistratie.

Verder kunnen ook modules op maat ontwikkeld worden. Het voordeel hiervan is dat de maatwerk modules naadloos aansluiten op het 2DB platform en dus hergebruik maken van de centraal opgeslagen informatie alsook verbanden kunnen gelegd worden tussen attributen uit de verschillende modules.

Online CRM oplossing “2DB information manager” is beschikbaar vanaf 3500 euro “inclusief 200 gebruikers”.

Voor meer inlichtingen of een product demonstratie:

2 DB Software
Dhr. Robin de Vries
Gyroscoopweg 118
1042 AZ Amsterdam
T 020 494 24 24
F 020 494 25 25
URL www.2db.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 24 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
2ML IT Solutio.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl