www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 123 dagen geleden)
Bedrijf:

06 Software, Computers & Solutions behaalt voor het vijfde achtereenvolgende jaar een recordomzet

Grote bedrijven gaan weer langzaam investeren in IT

Amstelveen,11 maart 2004 - De omzet van 06 Software, Computers & Solutions - Nederlands onderdeel van Systemax, fabrikant en distributeur van PC-hardware en computerproducten in de VS en in Europa - is voor het vijfde achtereenvolgende jaar gestegen en bedroeg $54 miljoen voor geheel 2003, vergeleken met $52 miljoen in het voorgaande jaar.
 
"Ondanks een verlaging van het prijspeil van 30 tot 40 procent en lagere investeringen door het MKB in de tweede helft van 2003, hebben we onze omzet kunnen vergroten. Bovendien hebben we voor de derde achtereenvolgende keer het jaar met een positief resultaat kunnen afsluiten," zegt Eddy Gans, directeur van 06 Software, Computers & Solutions. "Wij merken nu dat de grote bedrijven weer langzaam beginnen te investeren en hun huidige IT-park gaan vervangen. Maar we zien nog geen echte uitbreiding van het aantal werkplekken."

Sinds het begin van 2003 worden de prestaties van de belangrijkste leveranciers en distributeurs gemeten. De meetmethode richt zich op factoren zoals snelheid, betrouwbaarheid, kwaliteit, flexibiliteit en kosten. Ook dit jaar blijft 06 Software zich concentreren op het optimaliseren van de hele toeleveringsketen en daarmee de prestaties van het bedrijf op een hoger plan brengen.

In boekjaar 2003 steeg de omzet van geheel Systemax met 6,8 procent tot
$1,66 miljard, dat op 31 december 2003 werd afgesloten, tegenover een netto omzet van $1,55 miljard van boekjaar 2002. De omzetgroei was voornamelijk het resultaat van toenemende verkopen aan consumenten en verkoop via het internet in de Verenigde Staten, alsmede de impact van een sterke euro in Europa. In boekjaar 2003, dat eindigde op 31 december 2003, was de netto winst $5,6 miljoen ($0,16 per verwaterd aandeel) vergeleken met een netto verlies van $58,9 miljoen ($1,73) in het jaar daarvoor.

06 Software, Computers & Solutions
De Nederlandse dochteronderneming 06 Software, Computers & Solutions levert sinds 1985 computers, software, randapparatuur en supplies aan bedrijven, overheidsinstellingen en multinationals, waarbij snelle leveringen, lage prijzen, optimale dienstverlening en een hoge mate van klanttevredenheid de belangrijkste kenmerken zijn. Het bedrijf publiceert maandelijks de meest complete catalogus met computerproducten van Nederland, met in totaal ruim 5000 producten. Daarnaast kunnen klanten sinds 1995 producten bestellen via de website van 06 Software (www.zerosix.nl). Het is een van snelst groeiende 'click and mortar'
organisaties van Nederland, met 120 medewerkers en 50.000 actieve klanten.

Voor meer informatie:
06 Software, Computers & Solutions, Eddy Gans, directeur, telefoon: +31 (0)20 - 5457474, e-mail: eddygans@zerosix.nl of Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Robert de Moll, telefoon:
+31 (0)23 - 562 82 08, e-mail: robertdm@monogram.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 123 dagen
Misco contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Proofpoint
Logo DartDesign
Logo Brightmine
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103890 persberichten
7047 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17569 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl