www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 112 dagen geleden)
Bedrijf:

Systemax behaalt in Q2 een omzetgroei van 6,9%

06 Software, Computers & Solutions groeide met 8,2% meer dan de totale groep.

Amstelveen, 22 augustus 2003 - Systemax Inc. (SYX), fabrikant en distributeur van PC-hardware en computerproducten in de VS en in Europa, heeft de financiële resultaten over het tweede kwartaal, dat op 30 juni 2003 werd afgesloten, bekendgemaakt. De totale omzet is het afgelopen tweede kwartaal met 6,9% gegroeid, vergeleken met dezelfde periode vorig jaar. In Nederland steeg de omzet zelfs met 8,2 %.

Over het afgelopen kwartaal meldde Systemax een verlies van $1,9 miljoen, of $0,05 per verwaterd gewoon aandeel. De operationele winst over het tweede kwartaal was $1,8 miljoen. In het tweede kwartaal van vorig jaar was de operationele winst $ 0,3 miljoen, exclusief een afschrijving van $14,6 miljoen aan herstructureringskosten en andere kosten. Het nettoverlies was $8,8 miljoen, of $0,26 per verwaterd gewoon aandeel.

Gedurende de eerste zes maanden van dit jaar is de netto omzet van Systemax met 5,1% gegroeid, tot $815,3 miljoen. Over dezelfde periode vorig jaar was dit $776 miljoen. De nettowinst over deze zes maanden is $3,2 miljoen, of $0,09 per verwaterd gewoon aandeel, vergeleken met een netto verlies van $59,2 miljoen, of $1,74 per verwaterd gewoon aandeel, over dezelfde periode van 2002. In de resultaten over 2002 zit een bedrag van $51 miljoen aan goodwill amortisatie.

06 Software, Computers & Solutions
De Nederlandse dochteronderneming 06 Software, Computers & Solutions levert sinds 1985 computers, software, randapparatuur en supplies aan bedrijven, overheidsinstellingen en multinationals, waarbij snelle leveringen, lage prijzen, optimale dienstverlening en een hoge mate van klanttevredenheid de belangrijkste kenmerken zijn. Het bedrijf publiceert maandelijks de meest complete catalogus met computerproducten van Nederland, met in totaal ruim 5000 producten. Daarnaast kunnen klanten sinds 1995 producten bestellen via de website van 06 Software (www.zerosix.nl). Het is een van snelst groeiende 'click and mortar' organisaties van Nederland, met 120 medewerkers en 50.000 actieve klanten.

Voor meer informatie:
06 Software, Computers & Solutions, Eddy Gans, directeur, telefoon: +31 (0)20 - 547 06 63, e-mail: eddygans@zerosix.nl of Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Robert de Moll, telefoon: +31 (0)23 - 562 82 08, e-mail: robertdm@monogram.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 112 dagen
Misco contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl