www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch IT Channel start Cloud Project 2021

Interviews, Onderzoek, Trends & Talkshows

Dutch IT Channel start in april 2021 met het Dutch IT Cloud Project. Het tech business platform publiceert tot en met juni 2021 interessante content zoals artikelen en video’s op de speciale Cloud sectie van Dutch IT-channel en Executive-People. Tevens worden er Dutch IT Cloud Talkshows opgenomen in een studio. En zijn er talkshows die online worden opgenomen en gepubliceerd in de reeks 'Leaders of Cloud'. Het Dutch IT Cloud Project richt zich op de community van leveranciers, distributeurs, resellers en IT-beslissers zoals CIO’s, Cloud specialisten en IT-managers.

Dutch IT Channel belicht met zijn tweede editie van het Cloud Project actuele trends en technologie toepassingen, zowel online als in de Cloud special die op 17 juni verschijnt. Dutch IT Channel hoofdredacteur Witold Kepinski: “Weten wat er speelt en gaat spelen rond Cloud in de komende jaren is belangrijk voor alle betrokkenen in onze branche. In de periode april – juni 2021 wordt er dan ook volop aandacht besteed aan actuele Cloud trends, toepassingen en ontwikkelingen die organisaties wendbaar en toekomstbestendig maken.”

Dutch IT Cloud Onderzoek

Kepinski vervolgt: “We informeren met het Dutch IT Cloud Project de hele keten in de zakelijke ICT-branche. Een belangrijk onderdeel in dit project zijn de resultaten van het Dutch IT Cloud onderzoek dat in samenwerking met Smart Profile wordt uitgevoerd onder IT-beslissers en stakeholders in de ICT-branche. U kunt nu deelnemen aan dit relevante onderzoek via deze link."

Talkshows

Rob de Kleijnen, directeur-uitgever Dutch IT Channel: "Vanaf april gaan we met thought leaders zoals Gartner, Cloud leaders en partners de ICT-branche en IT-beslissers informeren over actuele Cloud vraagstukken en toepassingen. Dat doen we niet alleen met artikelen maar ook met Dutch IT Cloud Talkshows. Danny Frietman (moderator) gaat in de Dutch IT Channel studio in gesprek met interessante gasten over uiteenlopende Cloud onderwerpen en toepassingen. Daarnaast gaat Danny Frietman één op één virtueel in gesprek via een video webcast met specialisten, partners en andere gasten in de reeks ‘Leaders of Cloud’."

Partner worden

Participatie aan het Dutch IT Cloud Project is bijzonder interessant voor IT-leveranciers, distributeurs, resellers, IT-dienstverleners en Cloud service providers. Zij kunnen hun innovatieve aanbod van Cloud technologie en services via Dutch IT Channel en Executive People aan IT-beslissers en channel partners tonen.

Voor partner mogelijkheden en aanvullende informatie neem contact op met:

Rob de Kleijnen: rdekleijnen@dutchitchannel.nl / 06-40236803

Yvonne Bansagi: y.bansagi@dutchitchannel.nl / 06-23530399

Marc Jongbloed: m.jongbloed@dutchitchannel.nl / 06-43753759

Download HIER de Dutch IT Channel Cloud folder voor meer informatie.
Recent van Dutch IT Channel  
DutchIT.com neemt belang in People Work Technology Media

Dutch IT Security Day: praktische inzichten, trends en netwerken

Dutch IT Channel Awards 2025 feestelijk uitgereikt in Studio 21

Verstreken tijd: 5 jaar en 62 dagen
Dutch IT Chann.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu