ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 78 dagen geleden)
Bedrijf:

BackStream werkt met LEWIS PR

Graag laten wij u weten dat BackStream vanaf nu in de Benelux wordt vertegenwoordigd door LEWIS Communications BV.

BackStream is een innovatief software bedrijf dat bedrijven helpt bij het beheren en publiceren van content via websites en andere media. Meer dan 100 toonaangevende bedrijven, waaronder bijvoorbeeld Nikon, Hyundai, de European Investment Bank en Wolters Kluwer België, gebruiken de web content management software van BackStream.

Met BackStream’s gebruiksvriendelijke software beschikken bedrijven over een centraal systeem om content te beheren en in meerdere talen te publiceren via websites of andere media zoals mobiele telefoons, onafhankelijk van de vorm (tekst, beeld of spraak). BackStream’s web content management software automatiseert het content management werk en stelt bedrijven daarmee in staat de kosten van het updaten te verlagen en controle over de huisstijl in de gehele organisatie te houden.

De software van BackStream is gebaseerd op technologieën zoals Java en standaarden zoals XML en is daardoor platformonafhankelijk en kan gemakkelijk geïntegreerd worden met de bestaande infrastructuur.

BackStream heeft haar hoofdkantoor in Amsterdam, daarnaast heeft het bedrijf een regiokantoor in Brussel. Sinds de oprichting van BackStream in 2000 is de omzet sterk gegroeid. Sinds 2001 heeft het bedrijf een positief resultaat. Ondanks het huidige economische klimaat neemt het bedrijf voortdurend nieuwe getalenteerde technische en commerciële medewerkers aan.

Het management team wordt gevormd door CEO Willem-Jan Schutte, Chief Technology Officer en lid van het W3C Erik van Eykelen en Maurits R.J. van Rijckevorsel, Chief Commercial Officer.

Arie F. Veldhuyzen van Zanten en Leendert J. van Driel zitten in de raad van commisarissen. Biografieën van deze personen zijn te vinden op http://www.backstream.com/ onder de kop 'management'.

Wanneer u meer wilt weten over BackStream of een keer wilt praten met iemand van het management, neemt u dan gerust contact met me op.

Met vriendelijke groet,

Yvonne van Bokhoven
yvonnev@lewispr.com


Verstreken tijd: 24 jaar en 78 dagen
BackStream contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu