www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

CompTIA schrapt kosten voor online lessen over de grondbeginselen van informatietechnologie

Gratis eLearning-optie beschikbaar voor studenten, thuiszittende en ontslagen werknemers, mensen die van carrière switchen en iedereen die meer over tech wil leren

Amstedam, 30 maart 2020 – CompTIA, de toonaangevende brancheorganisatie voor de wereldwijde IT-sector, stelt vanaf vandaag zijn eLearning-cursus over de grondbeginselen van IT gratis beschikbaar voor iedereen die graag meer over technologie wil leren. 

CompTIA en zijn branchepartner BenchPrep bieden gratis 30-dagen-licenties aan voor de eLearning-cursus CompTIA IT Fundamentals (ITF+) via CertMaster Learn
CompTIA ITF+ is het enige voorbereidende certificaat dat studenten, mensen die van carrière wisselen en anderen helpt te testen of ze aanleg hebben voor informatietechnologie en of een carrière in technologie de juiste keuze is.   

Todd Thibodeaux, President en CEO van CompTIA: “De toekomst is op dit moment erg onzeker. Miljoenen mensen brengen de komende weken naar verwachting veel tijd thuis door, wachtend op een positieve verandering in de huidige situatie. Die tijd zouden ze goed kunnen besteden aan het verkennen van nieuwe carrièremogelijkheden. Of je nu een student bent die nog aan zijn loopbaan moet beginnen, thuis bent komen te zitten en op zoek bent naar een nieuwe kans in een andere sector, of gewoon je kennis over IT wil uitbreiden. Wij nodigen je uit om gebruik te maken van deze kans om je voor te bereiden op een betere toekomst.” 

CompTIA CertMaster Learn is een uitgebreide eLearning-tool die is aan te passen en te personaliseren op basis van je gewenste leermethode. CertMaster Learn is breed uitgerust met content en functies die op een aantrekkelijke en flexibele manier worden aangeboden. De tool omvat interactief leren met systeemkaartjes en prestatiegerichte vragen, video’s die de belangrijkste concepten en processen toelichten, en self-assessments en analytics om je voortgang bij te houden. 

De gratis CompTIA CertMaster Learn voor IT Fundamentals (ITF+) is te vinden via https://certs.comptia.org/means_more/. Hier wordt je vervolgens gevraagd een kort formulier in te vullen, waarna je een unieke code ontvangt van BenchPrep voor de gratis licentie. 

CompTIA’s vendor-neutrale certificaten helpen miljoenen IT-professionals wereldwijd hun vaardigheden te valideren en voortgang te boeken in hun carrièrre. CompTIA biedt ook een volledige suite van officiële leermiddelen, inclusief live online training met een instructeur in eigen tempo. Voor meer informatie, bezoek CompTIA.org



Over CompTIA 
De Computing Technology Industry Association (CompTIA) is de leidende stem van, en pleitbezorger voor het wereldwijde IT-ecosysteem van 5 miljard dollar en de ruim 50 miljoen industrie- en techprofessionals die de technologie ontwerpen en implementeren, die de wereldeconomie aandrijven. Door middel van opleidingen, trainingen, certificeringen, belangenbehartiging, filantropie, marktonderzoek en lidmaatschapsprogramma's is CompTIA de hub voor het optimaliseren van de technologische industrie en haar personeel. Ga naar www.comptia.org voor meer informatie.

Verstreken tijd: 6 jaar en 44 dagen
CompTIA contact  

(630) 678 - 8300
www.comptia.org

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR