ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

Blockchain verandert de woningmarkt

Helmond 21 juni 2018 - Een project gebaseerd op blockchain technology, ontwikkeld door wownity bv, heeft fida geïntroduceerd waarvan de waarde gevoed en opgestuwd wordt door onderliggend vastgoed. Maar wownity is geen traditioneel vastgoed bedrijf!

Met de gefaseerde uitgifte van fida worden huizen door wownity op aanvraag van de bewoner aangekocht. Met wownity “own” je niet meteen een huis maar “bewown” je het wel. En op termijn komt het wel degelijk in eigen bezit van de “wowner”, dankzij een koopoptie. Een nieuwe manier van huizenbezit, zonder hypotheek en risico.

Het innovatieve concept van wownity vormt het stevige fundament voor de investeerders in fida. Op basis van een blockchain contractuele overeenkomst (smart contract) met de fida-investeerders worden de huuropbrengsten gebruikt om fida terug te kopen en van de markt te halen (buy-back and burn principe). Daardoor wordt de waarde van fida steeds verder opgestuwd. Het hele systeem van fida en wownity zit in de blockchain en maakt de vastgoed- en geldketen volledig transparant voor deelnemers.

Wownity start eind 2018 met het aankopen van huizen, te beginnen in Nederland. Het bedrijf voorspelt voor 2022 een portefeuille met 2500 woningen. Vanaf 2022 wil het bedrijf ook de internationale markt gaan bedienen.

Het gedachtengoed achter fida en wownity is vooral ingegeven door de stagnerende huizenmarkt die grote delen van de bevolking niets meer te bieden heeft: de huren zijn torenhoog en worden alleen maar hoger. De hypotheekregels zijn ongemeen streng en bieden ook mensen met een redelijk stabiel inkomen nauwelijks perspectief. Wownity in combinatie met fida gaat daar verandering in brengen: een revolutie op de woningmarkt.

Fida & wownity, built on bricks and blockchain

Voor meer informatie zie www.fida.io

Einde persbericht


Over wownity

Je “ownt” nog niet maar je “wownt” al wel!

Terwijl de wereld om ons heen in hoog tempo verandert, blijft de huizenmarkt oerconservatief. Zowel qua verwerving als qua financiering. Geen wonder dat de doorstroom stokt. Wownity wil daarin verandering aanbrengen. Dankzij een volstrekt nieuw en disruptief concept dat het midden houdt tussen huur en koop. En door slim gebruik te maken van nieuwe financieringsbronnen en transparante blockchaintechnologie.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bart Joosten (06 51 49 33 42). Zie de website https://www.fida.io voor het downloaden van een uitgebreid whitepaper.

Verstreken tijd: 8 jaar en 39 dagen
wownity (fida) contact  

Bart Joosten
06 51 49 33 42
info@wownity.com
www.fida.io

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl