www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: nxt agency

Nieuw kantoor voor Cegeka

Cegeka Nederland en cegeka-dsa in één pand

Veenendaal, 12 oktober 2016 - IT-dienstverlener Cegeka groeit zo hard dat het bedrijf niet meer past in de twee huidige kantoren van Cegeka Nederland en cegeka-dsa. Cegeka vormt al jaren één organisatie, maar was nog altijd in twee panden gevestigd. Die worden niet alleen te klein, ze passen ook niet meer goed bij de huidige behoeften. Tijd om te verhuizen naar een eigentijdse locatie met voldoende ruimte.


 
Cegeka neemt daarom in het eerste kwartaal van 2017 zijn intrek in Het Bastion, een groot nieuw pand direct aan de A12 in Veenendaal. Het Bastion is ruim, licht en voorzien van alles wat de organisatie nodig heeft: grote trainingszalen, kleinere ruimtes voor Agile Scrum teammeetings, kantoortuinen en stiltewerkplekken. Het is een inspirerende plek die uitnodigt om elkaar te ontmoeten en samen te werken. Het gebouw beschikt over circa 3.500 vierkante meter kantoorruimte met daaronder een grote parkeervoorziening.
 
Het nieuwe adres van Cegeka is:
Bastion 4
3905 Veenendaal

Over Cegeka
Cegeka is een onafhankelijke, Europese ICT–dienstverlener. Het bedrijf helpt zijn klanten met IT-consultancy-opdrachten, de integratie van ICT-infrastructuur, de ontwikkeling en implementatie van toepassingen en outsourcing. Het van origine Belgische ICT-bedrijf huisvest ICT van zijn klanten in de eigen datacenters in Hasselt en Geleen (NL).In Nederland heeft Cegeka vestigingen in Veenendaal en Eindhoven.

Cegeka stelt 3600 mensen tewerk. In 2015 realiseerde Cegeka Groep een omzet van 369 miljoen euro, een groei van 31% ten opzichte van 2014. Cegeka heeft vestigingen in België, Duitsland, Frankrijk, Italië Nederland, Luxemburg, Oostenrijk, Polen, Roemenië, Slowakije en Tsjechië en levert diensten aan klanten in heel Europa. Bezoek www.cegeka.com voor meer informatie.

Contact voor journalisten:
MCS PR
Carolien Hoogerwaard
T: (023) 56 28 208
E: carolien@mcspr.nl
Recent van Cegeka  
Cegeka lanceert cyber recovery-aanpak

Digitale soevereiniteit leeft in de boardroom, maar verdampt in de uitvoering

Cyberweerbaarheid in één oogopslag: Cegeka lanceert cyber resilience dashboard

Verstreken tijd: 10 jaar en 139 dagen
Cegeka contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu