www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

Peter-Harm Schalk innovation director bij Teleperformance Benelux

Peter-Harm SchalkZoetermeer, 15 september 2016 - Teleperformance Benelux, marktleider in outsourced customer experience management, maakt vandaag bekend dat Peter-Harm Schalk is aangesteld als Business Innovations Director. Peter-Harm onlangs in dienst is getreden en zal het Business Development team van Teleperformance versterken met een duidelijke focus op het innoveren van dienstverleningsconcepten, voor zowel bestaande klanten als prospects.

“Met zijn ruime expertise en 10 jaar ervaring binnen klantcontact, is Peter-Harm Schalk een aanwinst voor ons Business Development team. Ik heb er het volste vertrouwen in dat Peter-Harm ons gaat helpen om middels vernieuwende serviceconcepten en -producten het portfolio van Teleperformance verder uit te bouwen”, aldus Hans Reuver CCO Teleperformance Benelux.

Peter-Harm is de afgelopen jaren eindverantwoordelijk geweest voor diverse grote labels waarin hij altijd een optimale balans wist te vinden tussen de operationele, financiele en commercieel strategische besturing. De overstap naar een commerciele rol waarin hij zijn operationele expertise kan combineren met zijn ondernemende skills is een unieke combinatie die Teleperformance gaat leiden naar innovatieve en strategische samenwerkingen.

Over Teleperformance
Teleperformance is wereldwijd marktleider in de outsourcing van multichannel klantcontact en contactcenterdiensten. In de Benelux ondersteunt Teleperformance op innovatieve wijze tal van prominente merken met customer care, technische support, retentie, back office en incasso werkzaamheden in zowel de B2C als B2B markt. Dit doet Teleperformance niet alleen door middel van mail, telefoon en chat, maar ook door de integratie met social media. De kracht van Teleperformance komt voort uit een mix van wereldwijde best practices en lokale marktkennis. Hierdoor is Teleperformance in staat zeer effectieve, op de markt toegesneden innovatieve adviezen en oplossingen te bieden, met als doel de klanttevredenheid te verhogen en de kosten te minimaliseren.

Wereldwijd opereert Teleperformance in 65 landen met ruim 190.000 medewerkers. Teleperformance staat via haar partners in contact met 38% van de wereldbevolking.

Contact
Marketing & Sales
Patricia van Bergeijk
Tel: 0649251661
patricia.vanbergeijk@teleperformance.com
Recent van Teleperformance  
Marco ten Oever gestart als COO Benelux & Suriname bij TP

TP opent vierde vestiging in Paramaribo en breidt eerste locatie fors uit.

Verstreken tijd: 10 jaar en 110 dagen
Teleperformanc.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo ManageEngine
Logo Examencentrum
Logo Vertiv
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl