www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 82 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

IoT nog niet doorgedrongen tot vacatures IT-specialisten

Amsterdam, 9 februari 2016 – De trend ‘The Internet of Things’ (IoT) is niet te missen. Dit geldt echter niet als de IT-vacatures erop nageslagen worden. IT-recruitmentbureau Progressive Recruitment deed een quick scan naar de combinatie van IoT en vacature. Dit resulteerde in slechts 54 hits binnen publieke online bronnen in het afgelopen half jaar. Dat IoT nog niet is doorgedrongen tot vacatureteksten staat in contrast met de stand van zaken rondom IoT in het bedrijfsleven. Onderzoeksbureau Forrester stelt in ‘The Internet of Things Heat Map 2016’ dat wereldwijd ongeveer 19 procent van de bedrijven gebruikmaakt van IoT-toepassingen en nog eens 28 procent plannen heeft om in de nabije toekomst IoT in te zetten.

Benodigde skills
De IoT-trend heeft invloed op de benodigde skills van een IT-specialist. Zo komen IT-infrastructuurspecialisten bijvoorbeeld voor de uitdaging te staan om een netwerk IoT-ready te maken. Deze netwerken moeten schaalbaar, betrouwbaar en veilig zijn. De expertise van IT-infrastructuurspecialisten zal zich in dit verlengde verder gaan ontwikkelen.

Vergelijking DevOps
Progressive Recruitment vergelijkt de uitkomst van deze quick scan met de DevOps trend. Dit is een software ontwikkelmethode waarbij development (Dev) en operations (Ops) nauw met elkaar samenwerken. Tot twee jaar geleden kwam DevOps nauwelijks in vacatures voor. Eenzelfde quick scan levert vandaag de dag maar liefst 5.156 hits op voor de combinatie van DevOps en vacature.

Anass el Gayate, business manager bij Progressive Recruitment geeft zijn visie op de resultaten van de quick scan: “De trend IoT zet door. Het spreekt zowel organisaties, professionals als niet-IT’ers tot de verbeelding. Dit maakt dat heel Nederland zich bezighoudt met IoT, zonder dat men zich daar altijd van bewust is. Iedereen heeft weleens gehoord van het bedienen van de thermostaat thuis via een mobiel apparaat bijvoorbeeld. Als organisaties plannen hebben op IoT-gebied of er al mee aan de gang zijn, dan adviseer ik om dit ook in de vacaturetekst voor IT-specialisten op te nemen. Het is niet alleen catchy, maar heeft ook invloed op de skills die van de specialisten gevraagd worden.”

-----

Over Progressive Recruitment
Progressive Recruitment is gespecialiseerd in de bemiddeling van professionals (tijdelijk en permanent) binnen de IT-sector. In tegenstelling tot andere IT-recruitmentbureaus is Progressive geen 'one-stop-shop' voor alle onderdelen van de IT-sector. Progressive Recruitment vindt de meest getalenteerde professionals op deelterreinen, zoals business intelligence, analytics en data management, ERP, infrastructuur en architectuur. Daarnaast weet Progressive Recruitment de juiste professionals te vinden voor het beheer van succesvolle transformatieprojecten voor bedrijfsprocessen. Progressive is onderdeel van SThree, een van 's werelds meest toonaangevende dienstverleners op het gebied van recruitment en personeelsbemiddeling. Kijk voor meer informatie op www.progressiverecruitment.com

Voor meer informatie:
Marcommit 
Pauline van Die
sthree@marcommit.nl 
035-5822730

Verstreken tijd: 10 jaar en 82 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Progressive Re.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl