Dordrecht, 6 oktober 2015 – Kewill, marktleider in software voor supply chain execution, maakt bekend dat Bob Farrell zijn rol als CEO per direct overdraagt aan Doug Braun. De overgangsperiode duurt tot eind december. Braun bekleedde eerder de rol van CEO bij International Business Systems (IBS), wereldleider in distributiesoftware.
“Ik ben erg blij dat ik de kans krijg om bij Kewill aan het roer te staan en de organisatie te helpen verdere groei door te maken“, aldus Braun. “Ik kijk er naar uit om nauw samen te werken met alle medewerkers en klanten van Kewill zodat we nóg betere producten en diensten kunnen leveren.”
Om het management team verder te versterken, is Jim Hoefflin benoemd tot president en COO. Hoefflin was eerder CEO bij Empower Software Solutions, dienstverlener op het gebied van workforce management en human capital management.
Kijk voor het volledige Engelstalige persbericht op:
http://www.kewill.com/blog/press_releases/kewill-announces-ceo-transition/
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Altijd als eerste de laatste persberichten van Kewill via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=19
Over Kewill
Kewill is een wereldwijde leverancier van multimodale transportsoftware en biedt organisaties een geïntegreerd end-to-end platform voor het beheer van complexiteit binnen de transport, logistiek en trade compliance. Het Kewill MOVE-platform helpt organisaties kosten te verlagen, prijs- en volumeschommelingen te beheersen en meer zichtbaarheid te creëren binnen de logistieke keten. Handel, transport, opslag, compliance, beheer en integratie ­ het Kewill transportmanagementplatform biedt inzicht, agility en tools die nodig zijn voor een betere klantenservice en het stroomlijnen van wereldwijde supply chain execution voor het behalen van strategisch voordeel.
Het Kewill-platform ondersteunt supply chain execution-activiteiten voor ruim 7.500 organisaties in meer dan 100 landen. Kewill maakt deel uit van de private equity portfolio van Francisco Partners. Kijk voor meer informatie over de organisatie op
www.kewill.com/nl, volg ons op Twitter @Kewill_Ltd en @Kewill_Benelux of kijk op onze Linkedin pagina voor updates over de organisatie.
Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail:
kewill@octanepr.com