www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:

DearBytes benoemt Sander Peters tot SOC Manager

Beverwijk, 16 juni 2015  - Sander Peters (38) treedt met ingang van 15 juni 2015 in dienst bij DearBytes, als SOC Manager. Peters krijgt de leiding over het nieuwe Security Operations Center (SOC) van DearBytes in Den Haag, dat op 19 mei jl. werd geopend. Sander Peters heeft ruim 10 jaar ervaring in het leidinggeven aan security teams.


Sander Peters, SOC Manager DearBytes

“We zijn zeer blij met de komst van Sander. Hij brengt jarenlange ervaring met zich mee in het begeleiden en aansturen van security teams, zoals in ons nieuwe SOC”, zegt Erik Ploegmakers, COO van DearBytes. “We willen dit SOC laten uitgroeien tot het centrale beheercentrum voor ons groeiende aanbod aan managed security services. Hij is de aangewezen persoon om het team doorlopend naar een hoger niveau te brengen en DearBytes te helpen bij een verdere professionalisering van onze dienstverlening.”

Peters ziet het als zijn belangrijkste uitdaging om schade bij klanten ten gevolge van digitale criminaliteit te voorkomen, door middel van gedegen analyses, een snelle respons en adviezen waar concrete acties uit voortvloeien. Daarvoor wil hij samen met het SOC-team procedures opstellen om signalen te identificeren die kunnen wijzen op verdachte activiteiten op de netwerken van klanten. Vervolgens moeten effectieve tegenmaatregelen er voor zorgen dat deze activiteiten direct worden geblokkeerd.

Peters motiveert zijn keuze voor DearBytes als volgt: “DearBytes levert al jaren hoogwaardig beheer en ondersteuning voor vooraanstaande beveiligingsoplossingen. Als sterk groeiend securitybedrijf is het een logische stap om een extra laag van analyse & responsediensten aan het portfolio toe te voegen. Ik kijk er naar uit om samen met enthousiaste en zeer bekwame collega’s in en rondom het nieuwe DearBytes SOC de veiligheid van klanten te waarborgen en daarbij regelmatig cybercriminelen de voet dwars te zetten. Het feit dat DearBytes als locatie heeft gekozen voor Den Haag, het Europese centrum voor cybersecurity, onderstreept nog eens de focus van het bedrijf om als vertrouwde beveiligingspartner op te treden voor klanten, (collega)bedrijven, overheidsorganisaties en kennisinstellingen.”

“Als manager van het Security Operations Center krijg ik de kans om binnen en zeker ook buiten de organisatie samen te werken en te sparren met vele andere experts op dit gebied. De uitdaging daarbij is: hoe kunnen we er voor zorgen dat we in de continue wapenwedloop tussen beveiligers en criminelen voorop blijven lopen”, vervolgt Peters. 

Verstreken tijd: 11 jaar en 44 dagen
DearBytes B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR