www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox ontwikkelt nieuwe zakelijke mobiele apps

Breukelen, 27 mei 2015 – Zakelijke mobiele apps winnen steeds meer terrein. Inmiddels worden deze apps bijna net zo vaak gedownload als games. Xerox speelt hierop in door vijf nieuwe zakelijke apps te introduceren die werknemers helpen bij het delen en efficiënter verwerken van informatie.

“Smartphones en tablets creëren enorme kansen om onze technologie op kantoor uit te breiden en stelt mensen in staat om productief te zijn, zowel op kantoor als thuis”, vertelt Yves Rummens, Business Manager Benelux bij Xerox. “We staan al bekend om onze software-oplossingen voor op kantoor en met de nieuwe zakelijke apps leveren we nu ook nieuwe manieren om de productiviteit en flexibiliteit te vergroten.”

Mobiel printen eenvoudig voor Android-gebruikers
Android-gebruikers kunnen de Xerox Print Service Plug-in downloaden voor een reeks printopties, waaronder papier- en kleurselectie, afwerkingsfunctionaliteiten als nieten en sorteren en een pincode voor een veilige release. De app is gratis te downloaden via Google Play en identificeert en configureert gemakkelijk met Xerox multifunctionele kleurenprinters (mfp’s), ConnectKey® mfp's en kantoorprinters. Voor Android-gebruikers die werken met printers van verschillende leveranciers, biedt de Mopria Alliance een universele plug-in die dubbelzijdig afdrukken, papierformaat en paginabereik faciliteert. Als een van de oprichters van deze alliantie ondersteunt Xerox actief de ontwikkeling van standaarden voor eenvoudig mobiel printen.

Nieuwe apps geven productiviteitsboost
Als aanvulling op de Connectkey mfp’s, verbeteren de nieuwe apps het op afstand veilig kunnen printen en een snellere faxverwerking:
  • De Xerox Mobile Print Cloud 3.0 stelt gebruikers in staat om afdruktaken naar één onafhankelijk e-mailadres te sturen, via een ConnectKey app. Er wordt een pincode verstrekt, waardoor het document op een veilige manier geprint kan worden. Daarnaast ondersteunt een update van de Mobile Print Portal afdrukken op elke printer, ongeacht de fabrikant.
  • De Sagemcom XMediusCLOUD Fax App is een innovatieve app en cloud-oplossing met aantrekkelijke voordelen voor bedrijven. Het biedt een efficiëntere verwerking van faxen en een gestroomlijnde workflow vanaf de mfp of het e-mailsysteem. Omdat het gaat om cloud-technologie betalen organisaties alleen voor wat zij nodig hebben of gebruiken.
Met de Xerox Mobile Link App kunnen gebruikers in één keer gepersonaliseerde workflows creëren op hun mobiele apparaat en op afstand een Xerox mfp bedienen. Documenten kunnen gemakkelijk worden verzonden naar de cloud, fax, e-mail of andere bestemmingen. De gemaakte workflows worden opgeslagen als iconen in de app en kunnen eenvoudig en herhaalbaar worden gebruikt.

Beschikbaarheid
De Xerox Print Service Plug-in voor Android, Mopria Print Service en de Xerox Mobile Link App zijn wereldwijd per direct verkrijgbaar. De Sagemcom XMediusCLOUD Fax App is te downloaden door resellers van Xerox in de Xerox App Gallery. De Xerox Mobile Print Cloud 3.0 is wereldwijd vanaf eind mei verkrijgbaar.

-xxx-

Over Xerox
Xerox is een wereldwijde zakelijke dienstverlener op het gebied van technologie en document management. Het bedrijf helpt organisaties te transformeren bij de manier waarop zij informatie beheren en hun bedrijfsprocessen managen. Het hoofdkantoor van Xerox is gevestigd in Norwalk, Connecticut in de Verenigde Staten. Meer dan 140.000 Xerox-medewerkers bedienen dagelijks klanten in 180 landen en bieden dienstverlening, printapparatuur en software voor commerciële organisaties en overheidsinstellingen. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk.

Xerox®, Xerox en Design® en ConnectKey® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.

-------------------------------------------------

Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek http://nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx. Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxmkb

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.

Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
 
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Ingeborg Schrijver +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Recent van Xerox  
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk

Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Verstreken tijd: 11 jaar en 62 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR