ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Synology geeft bètaversie DiskStation Manager 5.2 vrij

Doe meer met je eigen cloud

Taipei, Taiwan, 12 maart 2015 - Synology heeft de bètaversie van DiskStation Manager (DSM) 5.2 vrijgegeven voor gebruikers. Dit is de nieuwste versie van het bekende NAS-besturingssysteem van Synology. DSM 5.2 biedt gebruikers tal van nieuwe mogelijkheden en interne verbeteringen, waarmee iedereen makkelijk een handige en veilige private cloud kan opzetten.

“De afgelopen jaren zijn er een aantal belangrijke nieuwe technologieën ontstaan. En met DSM 5.2 brengen we gebruikers de mogelijkheden en voordelen daarvan”, zegt Derren Lu, CEO van Synology. “We willen meer doen dan alleen ons besturingssysteem perfectioneren met betere prestaties en betrouwbaarheid. We willen gebruikers ook totaal nieuwe manieren bieden om een aantal kernfuncties te gebruiken, zoals databeheer en het zelf draaien van een mailserver, webserver of andere servertoepassingen.”

DSM 5.2 biedt onder andere:
  • Gestroomlijnd uitrollen van applicaties en een hogere productiviteit: met de integratie van Docker-technologie kunnen ontwikkelaars en gebruikers snel en met minimale middelen toepassingen op Synology NAS uitrollen en draaien. SSO (Single Sign-On) server zorgt ervoor dat gebruikers met één login toegang hebben tot alle toepassingen binnen het domein. En File Station kan nu verbinding maken met publieke clouddiensten, zodat de bestanden die daarop zijn opgeslagen direct en makkelijk beheerd kunnen worden.
  • Snellere cloudsynchronisatie op maat, met encryptie: ‘smart polling’ technologie zorgt voor een flinke verhoging van de prestaties van Cloud Station, terwijl tegelijkertijd het dataverkeer en de serverbelasting omlaag worden gebracht. Het is nu tevens mogelijk om per folder in te stellen hoeveel versies van een bestand bewaard moeten worden. Naast compatibiliteit met Amazon S3 en WebDAV-storage, is het nu mogelijk om eenrichtingssynchronisatie in te stellen. Daarmee worden dit veilige backup-bestemmingen. En dankzij de optie om data te versleutelen voordat deze wordt geüpload naar een publieke cloud, is de privacy van de data gegarandeerd.
  • Herstel van backups op bestandsniveau en intelligent versiebeheer: met de nieuwe file browsing-functie is het nu mogelijk om een enkel bestand te herstellen uit een backup, in plaats van een complete folder. Ook kunnen oude backupdata of iSCSI snapshots gewist worden wanneer een ingesteld backupquotum is bereikt. De Smart Recycle Policy maakt het mogelijk om de benodigde opslagcapaciteit voor backups zo laag mogelijk te houden, terwijl gebruikers toch de benodigde flexibiliteit behouden voor point-in-time herstel.
  • Task manager en verbeterde mulimediabeleving: met de geheel nieuwe Synology Web Clipper en een to-do list die is omgetoverd tot een task manager, maken Note Station en DS note het mogelijk om informatie van het web op te slaan in een notebook en vervolgens actiepunten te organiseren. Een nieuwe ‘preview’-functie in Download Station biedt alvast een blik op de content die wordt gedownload. Daarmee kunnen gebruikers bijvoorbeeld voorkomen dat ze torrents downloaden waar ze niets aan hebben en zo tijd en bandbreedte besparen. Ondersteuning van Cue-bestanden in Audio Station maakt het mogelijk om ieder gewenst moment te wisselen tussen hoge kwaliteit CD-tracks. En voor het weergeven van foto’s op een groot TV-scherm biedt DS photo nu ook ondersteuning voor Chromecast en DLNA-TV’s.
  • Sterkere beveiliging met AppArmor en SMB 3-encryptie: AppArmor ondersteunt nu profielen voor application packages, waarmee kan worden voorkomen dat kwaadaardige software toegang verkrijgt tot systeembronnen. Met ondersteuning voor SMB 3-encryptie kan een Synology NAS veilig bestanden uitwisselen met Windows 8 en Windows Server 2012. Zo kan worden voorkomen dat data wordt onderschept of gewijzigd tijdens het transport over het bedrijfsnetwerk.
Synology DSM 5.2 bèta-beloningsprogramma
Synology geeft een DS214se weg aan de drie bètatesters die de meest waardevolle feedback en assistentie geven tijdens het bètaprogramma. Kijk voor meer informatie op www.synology.com/support/beta_dsm_5_2

Er is ook een live demosite beschikbaar, waar de nieuwe mogelijkheden kunnen worden uitgeprobeerd: www.synology.com/products/dsm_livedemo.

Beschikbaarheid
De Synology DSM 5.2 bèta is gratis beschikbaar voor gebruikers met een DiskStation of RackStation x10-serie of hoger. Tot de ondersteunde modellen behoren:
  • ?15-serie: RS815(RP)+, DS3615xs, DS2415+, DS2015xs, DS1815+, DS1515+, DS415+, DS415play, DS215j, DS115 en DS115j
  • ?14-serie: RS3614xs+, RS3614(RP)xs, RS2414(RP)+, RS814(RP)+, RS814, RS214, DS414, DS414j, DS414slim, DS214+, DS214, DS214play, DS214se, DS114 en EDS14
  • ?13-serie: RS10613xs+, RS3413xs+, DS2413+, DS1813+, DS1513+, DS713+, DS413, DS413j, DS213+, DS213, DS213air en DS213j
  • ?12-serie: RS3412(RP)xs, RS2212(RP)+, RS812(RP)+, RS812, RS212, DS3612xs, DS1812+, DS1512+, DS712+, DS412+, DS212+, DS212, DS212j, DS112+, DS112 en DS112j
  • ?11-serie: RS3411(RP)xs, RS2211(RP)+, RS411, DS3611xs, DS2411+, DS1511+, DS411+II, DS411+, DS411, DS411j, DS411slim, DS211+, DS211, DS211j en DS111
  • ?10-serie: DS1010+, RS810+, RS810RP+, DS410, DS410j, DS710+, DS210+, DS210j, DS110+ en DS110j
Over Synology
Synology zet de nieuwste technologieën in om zowel bedrijven als thuisgebruikers betrouwbare en betaalbare oplossingen te bieden voor de centrale opslag van gegevens, eenvoudige backups, het delen en synchroniseren van bestanden op verschillende platforms en voor mobiele toegang tot data. Synology streeft naar het leveren van producten met innovatieve eigenschappen en de best mogelijke klantenservices. Voor meer informatie: www.synology.nl

Contactpersonen voor de pers
MCS PR, Marguérite van der Heijden, tel. 023 - 562 82 08, e-mail marguerite@mcspr.nl
of
Synology, e-mail marketing@synology.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 53 dagen
Synology Inc. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR