www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 61 dagen geleden)
Bedrijf:

EXIN bundelt krachten om Lean IT Certificering aan te bieden

EXIN kondigt aan dat het een samenwerking is aangegaan om de Lean IT Association (LITA) op te richten. Deze partnership is bedoeld om een blijvende samenwerking op te zetten als het gaat om de ontwikkeling van een eenduidige Lean IT certificering en om markt-brede aanbod van Lean IT certificeringen te verbeteren en op elkaar af te stemmen.
 
De drie internationaal opererende  IT certificeringsinstituten EXIN, APMG en PEOPLECERT zijn medeoprichter van de in de Verenigde Staten geregistreerde Lean IT Association in samenwerking met de drie internationale opleidingsorganisaties Pink Elephant, ITPreneurs en Quint.
Als onafhankelijke organisatie zal de Lean IT Association dienen als een kenniscentrum voor het creëren van eenduidige Lean IT certificeringen en om huidige Lean IT-principes bij te sturen. Het eerste gezamenlijk ontwikkelde Lean IT examens zal vanaf medio maart, 2015 beschikbaar zijn.
 
Lean principes houden een specifieke manier van denken en doen in. De IT-industrie heeft deze principes geaccepteerd onder de term "Lean IT". Het doel van Lean IT is het continu verhogen van de waarde die IT-organisaties leveren aan hun klanten; om processen efficiënter te maken en om de professionalisering van de mensen binnen de IT te verbeteren. Hoewel er enkele versnipperde initiatieven voor opleiding en certificering in Lean IT zijn geweest, was er tot nu toe geen algemeen aanvaard programma.
 
"De omvang van de samenwerking is uniek in de wereldwijde markt voor IT-certificeringen," zegt Bernd Taselaar, CEO van EXIN. "Alle zes initiatiefnemers hebben een wereldwijde marktbenadering. Samen ondersteunen deze bedrijven de belofte van Lean IT om de kwaliteit te verbeteren en het bereik te vergroten. We vonden allemaal dat het Lean IT aanbod in de markt te versnipperd was. Dit gezamenlijke initiatief zal opleiders en eindgebruikers wereldwijd met een de facto standaard voor Lean IT certificering producten voorzien. "
 
Lean IT Foundation, de instap certificering is verplicht voor het verkrijgen van de andere certificeringen. Meer geavanceerde LITA kwalificaties zijn Lean IT Kaizen Lead, Lean IT Coach en Lean IT Leadership (beschikbaar eind 2015 / begin 2016). EXIN zal zijn huidige Lean IT-certificering uitfaseren ten gunste van de gezamenlijk ontwikkelde Lean IT-certificeringsprogramma.
 
De LITA Lean IT is complementair aan certificeringen in het EXIN portfolio, waaronder ITIL®, PRINCE2® en EXIN Information Management based on ISO 20000.
 
Over EXIN
EXIN (www.exin.com) is een wereldwijd, onafhankelijke certificeringsinstituut voor ICT-professionals. Met meer dan 1.000 geaccrediteerde examen- en opleidingspartners, is EXIN in staat om ICT-certificeringen en competentie assessments aan te bieden aan professionals en HR-afdelingen in meer dan 125 landen en 20 talen. EXIN is mede-initiatiefnemer van de eCompetence Framework, dat werd opgericht om eenduidige ICT-certificering meetprincipes binnen en buiten Europa te bieden.
 
EXIN biedt certificeringen op gebieden zoals IT Service Management, Project Management, Agile Scrum, Information Security, Cloud Computing, Data Center Management, testen en nog veel meer. Om te garanderen dat de ICT-certificeringen nauw aansluiten bij de huidige behoeften van de markt, heeft EXIN strategische kennispartnerships met belangrijke spelers op de markt.
 
Voor meer informatie over EXIN, ga naar www.exin.com.

ITIL and PRINCE2 are Registered Trade Marks of AXELOS Limited.
 
-------------------
Pers Contact:
 
EXIN
Rita Pilon
Program Manager
T: +31 30 234 4841
E rita.pilon@exin.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 61 dagen
EXIN contact  

+31 30 234 48 11
info@exin.nl
www.exin.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl