www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Recordaantal deelnemers voor DISTREE EMEA

PARIJS, MONACO – DISTREE EMEA, het grootste channel-evenement dat zowel de grootste technologiereuzen als tal van kleinhandelaars en distributeurs van consumentenelektronica verwelkomt, vindt dit jaar plaats van 24 tot en met 27 februari 2015 in Monaco. Honderden merken presenteren er hun innovaties aan de belangrijkste inkopers uit de EMEA-regio (Europe, Middle East & Africa).

DISTREE biedt de deelnemende ondernemingen de mogelijkheid om afspraken te maken en persoonlijke gesprekken te voeren met detailhandelaars en distributeurs. Zij breiden hun productportfolio graag uiten zijn op zoek naar nieuwe leveranciers en bestellingen.

Farouk Hemraj, directeur en medeoprichter van DISTREE EVENTS, zegt: “DISTREE EMEA biedt kleinhandelaars in de EMEA-regio een krachtige gateway. We zijn zeer blij dat een groeiend aantal kleinhandelaars een inkoopteam naar deze nieuwe editie stuurt. DISTREE bevordert zakelijke opportuniteiten voor merken die hier een unieke kans zien om relaties aan te knopen met kleinhandelaars uit de hele EMEA-regio.”

DISTREE EMEA bestrijkt het hele gamma technologie en consumentenelektronica dat wordt verkocht via de kleinhandel. Van grote, reeds lang gevestigde merken tot starters; alle merken kunnen tijdens dit evenement hun afnemerpenetratie verbeteren en hun relaties versterken. DISTREE richt zich niet alleen op al goed ingeburgerde producten zoals pc's, tablets of laptops, maar ook op producten die nog volop in ontwikkeling zijn. Zo kunnen kleinhandelaars nieuwe merken en innovatieve producten onder de aandacht brengen.

Dit jaar lanceert DISTREE EMEA de ‘Smart Channel Summit’ die aandacht besteedt aan de evolutie van de verkoopkanalen om in te spelen op de behoeften van consumenten in heel Europa op het vlak van ‘smart homes’ (slimme huizen), ‘connected objects’ (verbonden objecten) en het ‘internet of things’ (het internet van de dingen). Innoverende kleinhandelaars zoals Lick, een winkelketen die verbonden objecten aanbiedt, nemen deel aan deze nieuwe sessie die door de onderneming CONTEXT wordt georganiseerd.

Ook de onderzoekstak van GfK lanceert een gloednieuwe adviesservice tijdens DISTREE EMEA 2015. Hiermee maak je afspraken en organiseer je persoonlijke gesprekken met de ‘GfK Clinic’ om specifieke problemen aan te kaarten over zakendoen en markttrends. Het GfK-team verzorgt tijdens het evenement eveneens heel wat presentaties en workshops.

Over DISTREE Events
DISTREE Events is gespecialiseerd in het plannen, organiseren en managen van ICT- en CE-kanaalevenementen. Het DISTREE Events-team organiseerde de afgelopen tien jaar al vele succesvolle evenementen. Daar kwamen bij elkaar meer dan 10.000 senior executives uit 160 landen bijeen. DISTREE Events is actief in de hele EMEA-regio en Latijns-Amerika met werknemers gestationeerd in Parijs, Dubai, Moskou, Londen, Signapore en Sao Paolo. Meer informatie op www.distree.com. Volg bedrijfsupdates op Twitter: www.twitter.com/DISTREE_Events.

Voor meer informatie:
LVTPR
Karolien Hessels 
Tel.: +32 (0)2 474 17 40
E-mail: karolien@lvtpr.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 150 dagen
DISTREE Events contact  

Karolien Hessels
+32 (0)2 474 17 40
karolien@lvtpr.com
www.distreevents.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu