Op woensdag 5 november 2014 organiseert de NLJUG wederom hét Java-evenement van Nederland: J-Fall 2014 met verschillende nationale en internationale topsprekers. Salves is er daar een van. Als sponsor verzorgt zij een van de keynotes met aansluitend een workshop waarin drones een belangrijke rol spelen. Daarnaast heeft Salves een stand op het sponsorplein.
De keynote heeft als titel ‘Game of Drones’. Dit is een sessie van ‘out-of-the-box thinking with inside-the-box tools’. De interactie tussen Java en machines staat centraal. Aan de hand van diverse ‘games’ met drones laten de sprekers Jeroen Benckhuijsen en Martijn Arts zien welke mogelijkheden er zijn om de drones software-technisch aan te sturen, welke uitdagingen er zijn en waar dit in resulteert. Zij maken daarbij gebruik van mobile technologieën en ad-hoc ‘sociale netwerken’ om het publiek te betrekken bij de ‘Game of Drones’. De presentatie bevat een combinatie van passie voor Java, samen sparren, problemen oplossen, leren en fun. De keynote start om 14.00 uur.
Direct na de keynote om 14.30 uur vindt de workshop ‘Storm of Drones’ plaats. Deze vormt de in-depth-voortzetting van de ‘Game of Drones’ keynote. Hierin gaat spreker Dennis Vredeveld dieper in op de technologische aspecten. Hij deelt de details van de werking van de verschillende ‘games’, de keuzes die gemaakt zijn en de problemen die het Salves-team heeft opgelost. Hierbij komen verschillende bleeding-edge Java frameworks aan bod die tijdens de realisatie zijn gebruikt. Zaken die de revue zullen passeren zijn Vert.x, OpenCV, Reveal, YaDrone, enz.
De conferentie vindt plaats in het congrescentrum Hart van Holland in Nijkerk.
Over NLJUG
De NLJUG, de Nederlandse Java User Group is opgericht in 2003. De NLJUG verenigt software ontwikkelaars, architecten, ICT managers, studenten, new media developers en haar business partners met algemene interesse in alle aspecten van Java Technology. Het doel is het behartigen van gebruikersbelangen en het verspreiden van kennis over Java, het stimuleren van de toepassing van Java, het verbeteren van contacten tussen professionele gebruikers via diverse communicatiemiddelen waaronder het Java Magazine, de website en diverse evenementen. Meer informatie op www.nljug.org.