Salves constateert uit ervaring dat het testen van ICT-infrastructuur steeds belangrijker wordt. De toenemende functionaliteit, complexiteit en de vereiste hoge beschikbaarheid en betrouwbaarheid maakt testen zo relevant. De impact bij falen is immers groot. Over dit onderwerp organiseert Salves op 28 oktober a.s. ‘Van A naar Beter, Best getest’, een bijeenkomst over het belang van testen van ICT-infrastructuur en migraties.
‘Even’ migreren naar een nieuwe ICT-infrastructuur is makkelijker gezegd dan gedaan. Vaak hebben deze migraties onnodig veel impact op de organisatie en lopen ze uit in tijd en geld. Hoe verhoog je de controle op kwaliteit? En hoe kom je tijdens de gehele lifecycle van de ICT-infrastructuur tot reële SLA’s en tot gefundeerde Go/No go-beslissingen? Dat zijn slechts enkele vragen waar organisaties mee te maken krijgen tijdens een dergelijk traject. Een gedegen testaanpak speelt hierbij een grote rol.
Salves heeft hiervoor op basis van haar jarenlange ervaring en best practices een unieke testaanpak ontwikkeld:
Infra & Migratie Test Service (IMTS). Met deze aanpak verlopen projecten sneller, beter (first-time-right) en daarmee goedkoper. Met als resultaat een tevreden eindgebruiker.
Tijdens de bijeenkomst ‘Van A naar Beter, Best getest’ gaan diverse gerenommeerde sprekers aan de hand van praktijksituaties in op het belang van testen van de ICT-infrastructurele en migratietrajecten.
Daarbij wordt de vergelijking gemaakt met testen binnen civiele infrastructuurtrajecten. Deze kennen grote overeenkomsten met ICT-infrastructuurtrajecten.
Eerder al schreef Marc Teunissen, Senior Testmanager bij Salves hier een
blog over.
Meer informatie over dit evenement via de
Salves-website.