www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 128 dagen geleden)
Bedrijf:

Groeikapitaal injectie voor VisionWaves om verdere groei te ondersteunen

8 september 2014, Zeist / Den Haag    

VisionWaves is verheugd om aan te kondigen dat het een nieuwe groei kapitaalinjectie heeft aangetrokken van meerdere investeerders onder leiding van Main Capital. Met deze financiering is VisionWaves in staat om de groei in de komende 2-3 jaar verder te versnellen naar een omzet-niveau van EUR 10-20m. De nadruk ligt onder meer op het verbeteren van het partner programma, het versterken van het development team en het uitbreiden van de aanwezigheid in Amerika.

VisionWaves maakt bedrijfsvoering intelligenter waardoor er sneller en nauwkeuriger beslissingen kunnen worden genomen. Tot de huidige klanten portfolio van VisionWaves behoren onder andere: IFS, Serco, Achmea en ING. Bij al deze klanten is VisionWaves in staat om significante efficiëntie- en prestatieverbeteringen te realiseren met hun product. Ook achter de schermen worden belangrijke gezondheidszorg programma’s zoals onder meer Obamacare gemanaged en gemonitord met behulp van VisionWaves producten. VisionWaves werkt samen met partners zoals IFS, Serco, QTC en Capgemini voor de verkoop en implementatie van hun producten.

Onlangs is VisionWaves benoemd in Gartner's opkomende 'Operational Intelligence' kwadrant. De groeikapitaal investering valt samen met een aankomende release van een nieuw product gericht op een verdere verbetering van de functionaliteiten en de toevoeging van een volledig meta-model gedreven execution-engine.

De fase van groei van de onderneming zal worden geleid door Henk de Boer als de nieuwe CEO van VisionWaves. Henk de Boer heeft een jarenlange ervaring in het bouwen van schaalbare technologie bedrijven.

Henk de Boer, CEO van VisionWaves: "Het is een eer om VisionWaves te leiden in nauwe samenwerking met de oprichters. De kapitaalinjectie, gecombineerd met de nieuwe product release en een sterke pijplijn vormt een uitstekende basis om de onderneming te laten groeien naar het volgende niveau ".

De investeerders hebben vertrouwen in de toekomstige groei van VisionWaves. Volgens Pieter van Bodegraven (voorzitter van de Raad van Commissarissen van VisionWaves en partner van Main Capital) heeft het bedrijf "zeer krachtige analytics software die het verschil kan maken voor klanten om te excelleren in hun bedrijfsvoering".
 


Over VisionWaves

VisionWaves heeft een uniek platform ontwikkeld waarmee de ‘operatie’ van bedrijven intelligenter kan worden bestuurd. Baanbrekende technologie heeft geleid tot het platform dat de uitvoering van dagelijkse werkzaamheden ondersteund in lijn met de bedrijfsdoelstellingen. VisionWaves richt zich op grote bedrijven die verschillende uitdagingen tegelijkertijd moeten managen. De verhoging van productiviteit is daarvan de belangrijkste. Industrieën zoals de luchtvaart, banken, verzekeraars, mijnbouw, energie, productie, olie en gas, telecom, ziekenhuizen en outsourcing maken gebruik van VisionWaves technology. VisionWaves heeft kantoren in de USA (Colorado), Latijns America (Santiago) en Europa (Nederland).

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Henk de Boer - CEO / Erik Vijftigschild – Marketing
Telefoon: +31 (0) 30 698 1010
Email: h.deBoer@visionwaves.com / e.vijftigschild@visionwaves.com
 



Over Main Capital Partners

Main Capital Partners is een ervaren fondsmanager met een dedicated focus op de software industrie. Met een ervaren team van professionals beheert Main Capital Partners momenteel drie Private Equity fondsen. Main Capital is uitsluitend gericht op gevestigde en groeiende software bedrijven met een internationale expansiestrategie. 

Sinds de oprichting in 2003 heeft Main Capital een bewezen track record en een groot netwerk in de software industrie opgebouwd. In de huidige portefeuille van Main Capital bevinden zich snel groeiende software bedrijven als Sharewire, VisionWaves, SecondFloor, EuroSystems, Sofon, Connexys, Regas, ChainPoint, RVC and TPSC. In 2013 heeft Main een succesvolle exit gerealiseerd van cloudstorage bedrijf IASO aan de US cloud provider GFI Software. In 2012 verkocht Main Capital ook al Tedopres aan de Finse beursgenoteerde speler Etteplan en werd Actuera verkocht aan Waterland Private Equity.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Charly Zwemstra: 
Main Capital Partners B.V., Paleisstraat 6, 2514 JA, Den Haag
Telefoon: +31(0)70 -324 3433

Email:
charly@main.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 128 dagen
VisionWaves contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR