www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 148 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Hans den Hartog en Jeannot Bos versterken directie IT-Ernity

Zwolle, 18 december 2013 – Hans den Hartog, voormalig algemeen directeur bij Inter Access en CFO van Ordina N.V., is per 1 december 2013 benoemd tot Managing Director bij IT-Ernity. Per dezelfde datum is Jeannot Bos, voormalig Sales Director bij Oracle, benoemd tot Commercial Director. Met de benoeming van Hans en Jeannot verstevigt IT-Ernity haar fundament voor het realiseren van haar groeiambities, zowel in kwaliteit als in omvang.

Hans den Hartog, Managing Director bij IT-Ernity: “Ik heb IT-Ernity leren kennen als een zeer ambitieuze dienstverlener met een uitgebreid dienstenportfolio op het gebied van - bedrijfskritische - managed hosting, cloud-oplossingen op zowel high-end dedicated servers als in een robuuste, maar tevens flexibele cloud-infrastructuur – hybrid, public en private. Ook applicatiebeheer, connectiviteit, datacenteroplossingen en web presence services zijn onderdeel van het dienstenportfolio. IT-Ernity is in de voorbije jaren snel gegroeid in kwaliteit en omvang, en heeft de ambitie om dat de komende jaren te blijven doen, zowel autonoom als door haar actieve buy-and-build-strategie. Het is een mooie uitdaging om die groei voor zowel onze klanten als onze medewerkers in goede banen te leiden. In verband met onze ambitie om ook autonoom fors te blijven groeien, ben ik verheugd dat Jeannot Bos tegelijk met mij is gestart.” 

Jeannot Bos, Commercial Director bij IT-Ernity: “Ik ben in mijn functie verantwoordelijk voor de commerciële doorontwikkeling van IT-Ernity. Het is mijn ambitie om onze omzet en klantenportefeuille voor de langere termijn duurzaam te vergroten, waarbij ons Nederlandse fundament, onze betrouwbaarheid en onze persoonlijke service belangrijke onderscheidende factoren zijn. Dit betekent proactief die extra stap voor een klant willen en kunnen zetten. Die extra stap zetten wij niet alleen voor onze klant, maar ook op het gebied van duurzaamheid en onze positie in de maatschappij: maatschappelijk verantwoord ondernemen (mvo).”

“De komst van Hans en Jeannot brengt een nieuw level senioriteit binnen IT-Ernity op basis waarvan wij verdere stappen kunnen zetten in het versnellen van onze groei en het borgen en continu verbeteren van de kwaliteit van onze dienstverlening. Dit sluit naadloos aan bij onze ambitie om van IT-Ernity, op het gebied van ons dienstenportfolio, de onbetwiste marktleider in Nederland te maken”, aldus Sebastiaan de Koning, CEO en oprichter van IT-Ernity.

###

Over IT-Ernity
IT-Ernity, opgericht in 2002, behoort met een groeiende klantenportefeuille van meer dan 45.000 klanten tot de marktleiders in Nederland op het gebied van (bedrijfskritische) managed hosting, cloud-oplossingen, applicatiebeheer, connectiviteit, datacenteroplossingen en web presence services. IT-Ernity biedt haar diensten aan in en vanuit Nederland. Op basis van klantenspecifieke behoeften behoren ook grensoverschrijdende oplossingen tot de mogelijkheden. IT-Ernity kenmerkt zich door een voortdurend streven naar een hoge klanttevredenheid op basis van een optimaal bij de klant passende dienstverlening gebaseerd op continuïteit, kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke en klantgerichte service. IT-Ernity heeft als doel haar klanten dusdanig te ontzorgen, dat zij zich volledig kunnen richten op hun primaire bedrijfsvoering.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: (niet voor publicatie)

IT-Ernity
Sandra Ottens
+31 (0)6 21 82 90 47
sottens@it-ernity.nl
www.it-ernity.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 148 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
IT-Ernity Inte.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR