www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:

Abecon introduceert bedrijfsoplossing voor uitgevers

Huizen 3 september 2013, Abecon biedt uitgeverijen en mediabedrijven de mogelijkheid om hun bedrijfsvoering te versterken met één geïntegreerde softwareoplossing op basis van Microsoft technologie. Het internationaal al succesvolle Abecon/knkPublishing stelt uitgevers in staat om content effectief te distribueren over verschillende media en kanalen, en om snel in te spelen op de vele ontwikkelingen in het mediaspeelveld.
“Door de verschuiving van print naar digitaal wordt van mediabedrijven steeds meer efficiëntie en flexibiliteit verwacht. Ook zien we uitgevers transformeren van productgerichte contentaanbieders naar klantgeoriënteerde leveranciers van multimediale informatiediensten. Met Abecon/knkPublishing verbeteren ze hun uitgangspositie in deze dynamische markt, doordat ze informatie beter kunnen benutten en activiteiten optimaal kunnen organiseren,” zegt Abecon-directeur Constant van Limburgh.
 
Abecon/knkPublishing
Abecon/knkPublishing ondersteunt alle bedrijfsprocessen van een uitgeverij. Naast ondersteuning van mediaspecifieke plannings- en ontwikkelprocessen voorziet de brancheoplossing standaard in functionaliteit voor het verkopen en distribueren van mediaproducten via verschillende kanalen. Ook bijvoorbeeld royalties en honoraria, advertentieverkoop, abonnementbeheer en evenementorganisatie worden ondersteund. “Alle bedrijfsprocessen komen samen in één applicatie en database. Daardoor is er compleet zicht op de klant en grip op de contentketen. Dit wordt versterkt door krachtige CRM functionaliteit, business intelligence, samenwerkingsfunctionaliteit en communicatietools. De oplossing is uitvoerig getest door Microsoft en onderdeel van het Microsoft Business Solutions Program. Het feit dat knkPublishing internationaal de enige Microsoft gecertificeerde bedrijfsoplossing voor uitgevers is, zorgt voor extra aantrekkingskracht op potentiële klanten”, licht Eric van Bost, salesmanager media bij Abecon, toe.
 
Abecon
Abecon verzorgt ontwerp, realisatie en ondersteuning van op Microsoft gebaseerde bedrijfs- en IT-oplossingen voor efficiënter (samen)werken. Abecon combineert Microsoft- en branchekennis met doelgericht investeren in functionaliteit voor specifieke branches. Naast mediabedrijven zijn dit ook leveranciers in de zorg, handels-, productie-, fashion-, retail-, milieu- en recyclingbedrijven, opleiders en trainingsinstituten. Abecon is gevestigd in Huizen, Waardenburg en Melle (België). Meer informatie is te vinden op www.abecon.nl.
 
Noot voor de redactie
Voor meer informatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met Nicole Rahusen, marketingmanager, nrahusen@abecon.nl of 035 695 1234.

Verstreken tijd: 13 jaar en 56 dagen
Abecon contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR