De nieuwe Cable Analyzer die Fluke Networks vandaag wereldwijd introduceert en samen met Kannegieter op de markt brengt, is ontworpen om foutloos en veelzijdig bekabelingsystemen te kunnen testen en certificeren. Meer testen met minder fouten, dat is het modulaire systeem Versiv.
Uit onderzoek* van Fluke blijkt dat meer dan 90% van de ondervraagde installateurs regelmatig problemen heeft bij het testen en certificeren van kabelsystemen. Alle fouten bij elkaar opgeteld leiden tot meer dan 5 verspilde werkdagen in een gemiddeld project van 1000 meetpunten.
(* Fluke Networks-onderzoek maart 2013).
De Fluke Versiv is een zeer waardige opvolger van de DTX 1800, door ingewijden gezien als de beste, snelste en meest betrouwbare kabeltester. Bij de ontwikkeling van de Versiv is veel aandacht besteed aan gebruikersgemak, waardoor installateurs en glasvezelspecialisten nog efficiënter kunnen werken.
Versiv is ontworpen om fouten te voorkomen, zowel voor koper- als glasvezelkabelsystemen. Het ingebouwde projectmanagementsysteem, ProjXTM , helpt de gebruiker om een test vanaf de voorbereiding tot de ‘systems acceptance’ foutloos uit te voeren. Daarbij wordt hij geholpen door de TaptiveTM –interface, een intuïtieve gebruikersinterface waarmee elke monteur fluitend de test kan uitvoeren. Alsof je op een smartphone aan het werk bent!
Modules
Versiv is een modulair platform dat door middel van verschillende modules wordt opgebouwd. De basis wordt gevormd door de vandaag op de markt gebrachte DSX-5000 1GHz Cable Analyzer, een zeer geavanceerd testapparaat voor het testen en certificeren van elk koperbekabeling-systeem.
Eén van de modules die we vandaag ook introduceren is de CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set, een snelle en eenvoudig te bedienen tester voor glasvezelkabel. Daarnaast bestaat er de OTDR-module. Ook een andere bekende van Fluke, de OneTouchTM AT Network Assistant is onderdeel van de Versiv-familie; hiermee kan de gebruiker fouten in het netwerk opsporen en oplossen, zowel in draadloze als bekabelde netwerken.
Versiv betekent: testen en certificeren van koper- en glasvezelbekabeling op een gemakkelijke, snelle wijze en zonder verspilling van kosten! ‘Do it right the first time’: dat is Versiv.
Kannegieter
Kannegieter is een kennisgedreven organisatie op het gebied van in- en outdoor infrastructuur en slimme distributieoplossingen. Al meer dan 50 jaar wordt de uitgebreide kennis en ervaring gebruikt om nieuwe technologieën en oplossingen te vinden om werelden met elkaar te verbinden. Hier gaat het om de inrichting van datacenters door middel van databekabeling, ‘wireless’ internet, koper- en glasvezelbekabeling, computerkasten, beveiligingssystemen en UPS-systemen. Kannegieter is gevestigd in Amersfoort en in Vilvoorde, België.
Fluke Networks
Dit bedrijf levert test- en analyse-apparatuur voor netwerken om het gebruik daarvan te helpen versnellen en verbeteren. Vele bedrijven en organisaties vertrouwen op de kennis en de producten van Fluke Networks om problemen in WLAN, beveiliging, mobiliteit, integrale communicatie en datacenters te helpen oplossen. Het hoofdkantoor van Fluke Networks staat in Everett, in de staat Washington in de VS. en distribueert haar producten aan meer dan 50 landen.
Voor meer informatie: tel. 033-4508686 of
marketing@kannegieter.nl