ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 148 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Nederlandse HR-manager is loyaal

Maarssen, 4 december 2012 – Nederlandse HR-managers zijn erg loyaal aan hun werkgever. 44 procent is op dit moment 6 jaar of langer bij dezelfde werkgever in dienst. Alleen HR-managers uit Ierland zijn nog trouwer aan hun baas (57 procent). Van de Britten en Zwitsers zijn respectievelijk 33 en 17 procent zes jaar of langer in dienst. Wereldwijd ligt het gemiddelde percentage op 40 procent. Dit blijkt uit de HR Survey van Harvey Nash, een internationale Professional Recruitment en Outsourcing dienstverlener. Dit onderzoek wordt ieder jaar uitgevoerd onder ruim 150 HR-managers.

HR-managers zijn niet alleen trouw aan hun baas, maar zijn dat ook aan hun vakgebied. Bijna alle respondenten hebben geen ambities buiten HR (88 procent). Wel aspireert 6 procent een baan als Chief Executive of Managing Director. Nog eens 6 procent heeft COO of een andere positie op C-level op het wensenlijstje staan.

Toch is er een kleine groep HR-managers die denkt aan een banenswitch op de korte termijn. Uit het onderzoek blijkt namelijk ook dat 22 procent binnen een jaar van plan is om over te stappen naar een nieuwe organisatie. Nog eens 22 procent geeft aan dat van plan te zijn binnen 1 tot 2 jaar. Eén van de belangrijkste redenen voor een overstap is het hebben van grotere invloed op de bedrijfsstrategie.

Het gehele rapport van de HR Survey 2012 van Harvey Nash is te downloaden via https://www.formstack.com/forms/?1323788-vuafdiGdeG.

------------------------

Over Harvey Nash
Harvey Nash is een professionele organisatie voor detachering, contractmanagement, international executive search, werving & selectie en outsourcing & offshore. Met wereldwijd meer dan 5.000 professionals in 40 kantoren in Europa, de Verenigde Staten, Australië, Hong Kong en Vietnam, ondersteunt de Harvey Nash Group toonaangevende organisaties in de profit en non-profit sector.

Harvey Nash wil dé leverancier zijn die, door continue innovatieve ontwikkelingen, dienstverlening aanbiedt die gericht is op ontzorging van de recruitmentprocessen van organisaties. Harvey Nash heeft zich tot doel gesteld waarde toe te voegen door voor vaste en tijdelijke posities Talent te leveren aan onze klanten en Talent beschikbaar te stellen via outsourcing.

Harvey Nash-medewerkers zijn vakspecialisten die continu proactief meedenken met opdrachtgevers en professionals in het vinden van de ideale match tussen mens en organisatie. Meer informatie is te vinden op: www.harveynash.nl.

Meer informatie:
Marcommit PR
Denise van Ooijen
Tel. 035-5822730
E-mail: harveynash@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 148 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Harvey Nash contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR