www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 166 dagen geleden)
Bedrijf:

GX en Incentro zetten de klant centraal en hernieuwen partnership

Rotterdam, 30 november 2012. Incentro en GX Software hernieuwen vandaag formeel hun partnership. Bart Heilbron, CEO van GX Software, en Stef Lagomatis, directeur van Incentro, hebben vandaag de samenwerking verder bestendigd door het ondertekenen van een Platinum Partnership tussen de organisaties.

Stef Lagomatis legt uit wat dit partnership voor Incentro betekent. “Incentro gelooft in de waarde van informatie. Het onderscheidend vermogen dat onze klanten hebben, wordt tegenwoordig met name bepaald door de wijze waarop zij hun informatie laten renderen. Online oplossingen, via verschillende kanalen, spelen een steeds grotere rol bij het laten renderen van die informatie.”

“Vanuit deze visie helpt Incentro haar klanten met het bereiken van hun online doelen, en dat gebeurt vaak op basis van de producten van GX Software. Hierbij omvat onze dienstverlening (soms grootschalige) implementatie projecten, uitgebreide scans of professioneel advies. We werken nauw samen met de klant, vaak geheel of grotendeels op locatie. Tevens beheren wij complete GX Software installaties voor onze klanten vanuit ons Quality Center in Santander, Spanje. Gedreven door een groeiende vraag uit de markt naar onze diensten, hebben wij onze GX expertise jaarlijks zien groeien in zowel kwantiteit als kwaliteit. Incentro is bijzonder trots op het hernieuwde partnership met GX Software”.

Bart Heilbron, CEO van GX Software, licht verder toe: “GX Software biedt haar klanten oplossingen waarmee zij het online kanaal effectief kunnen beheren. Belangrijker nog, onze klanten kunnen met onze producten relevante dialogen aangaan met hun online bezoekers. Engagement begint met zorgvuldig luisteren naar wat de klant of prospect wil bereiken. Door deze informatie te combineren in een uniek klantprofiel, bouwen klanten een schat aan informatie op over elke individuele bezoeker die we met expliciete permissie van die klant vervolgens direct in kunnen zetten voor een optimale klantervaring over alle kanalen”.

“Voor onze klanten en prospects betekent het partnership tussen GX Software en Incentro dat zij hun oplossingen kunnen baseren op onze state-of-the-art producten, die geïmplementeerd worden dankzij hun state-of-the-art kennis van die producten. Daarom zijn we erg blij dat Incentro naast de jarenlange ervaring met ons web content management portfolio nu ook vol inzet op BlueConic, ons platform voor realtime cross channel engagement . GX Software onderkent de behoefte uit de markt aan onafhankelijke implementatie-partners als Incentro. Mede vanuit dat perspectief zijn wij bijzonder content met het partnership tussen GX Software en Incentro.”

Over Incentro:
Incentro is een ICT consultancy bedrijf met 100% focus op Enterprise Information Management, het vakgebied dat Business Intelligence, Content Management en Enterprise Search samenbrengt. Door deze focus kan Incentro als geen ander informatie verrijkt, relevant en compleet aanbieden aan haar opdrachtgevers. Het gevolg? Mensen raken geïnspireerd. De informatie biedt ze nieuwe inzichten en ideeën. Waardoor ze alerter en sneller kunnen inspelen op nieuwe situaties en ontwikkelingen.

Incentro is opgericht in 1996. Het richt zich op de bovenkant van de markt, zowel bedrijfsleven als overheid. Incentro hanteert een professionele werkwijze en projectaanpak. De organisatiestructuur van Incentro is erop gericht om persoonlijke, professionele en specialistische dienstverlening van hoog niveau te leveren.

Incentro heeft bewezen dat de ingeslagen weg tot succes leidt. Zo behoorde het bedrijf in de afgelopen jaren tot één van de snelst groeiende bedrijven in Nederland en viel het in de prijzen bij de Deloitte Benelux Technology Fast 50 en de Deloitte EMEA Technology Fast 500. Daarnaast staat het bedrijf bovenaan de lijst van Beste Werkgevers van het Great Place To Work Institute in 2012, en is het uitgeroepen tot Deloitte Best Managed Company 2012.

Over GX Software:
GX Software is wereldwijd leverancier van Web Content Management en Online Marketing software. Met deze innovatieve marketingoplossingen kunnen organisaties op elk moment in elk online kanaal in contact komen met hun bezoekers, om zo een waardevolle klantrelatie op te bouwen. Zij zijn vervolgens verzekerd van positieve klantervaringen over alle online kanalen heen zoals web, social media en mobiele kanalen. Hierdoor is het voor deze organisaties mogelijk om gestelde bedrijfsdoelstellingen te halen en de concurrentie achter zich te laten.

GX WebManager, marktleider op het gebied van Web Content Management oplossingen, maakt het voor marketeers en contentmanagers mogelijk om effectief aantrekkelijke content te beheren en publiceren. BlueConic is de unieke Online Customer Engagement software die marketeers helpt om real-time relevante dialogen aan te gaan met hun online bezoekers op het juiste moment, over verschillende online kanalen heen.

GX Software is recent door Gartner, het wereldwijd toonaangevende onderzoeks- en adviesbureau voor informatietechnologie, als Visionair gepositioneerd in diens “Magic Quadrant for Web Content Management”. GX heeft een hoofdkantoor in Nederland en regionale kantoren in Europa en Noord-Amerika. Honderden wereldwijde en nationale ondernemingen in de overheid,  financiële, media- en uitgeversbranche vertrouwen inmiddels op GX Software.

Media contact informatie:
Lorna O’Connor, 010-202 05 44, info@incentro.com
Recent van Incentro  
Incentro sloopt AI-hype op World Summit AI

Verstreken tijd: 13 jaar en 166 dagen
Incentro contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu