www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 105 dagen geleden)
Bedrijf:

Tools4ever maakt producten gereed voor Windows 8 en Server 2012

Baarn, 23 oktober 2012 – Tools4ever, de marktleider in oplossingen voor Identity & Access Management (IdM), maakt momenteel haar Identity & Access Management oplossingen klaar voor Windows 8 en Windows Server 2012. Omdat de producten van Tools4ever veelvuldig de Windows Active Directory als bronsysteem gebruiken, ondersteunt Tools4ever van oudsher alle versies van Windows en dus ook toekomstige versies van Windows. Gebruikers van het nieuwste besturingssysteem van Microsoft kunnen zo altijd profiteren van efficiënt en effectief user- en toegangsbeheer.

“Ik verwacht niet dat organisaties binnenkort al overstappen op Windows 8, maar  systeembeheerders binnen organisaties zullen waarschijnlijk al wel testen of software compatible is met Windows 8,” aldus Jacques Vries, algemeen directeur van Tools4ever BV. “Het is daarom een strategische beslissing om nu al onze Identity & Access Management oplossingen, UMRA, E-SSOM en SSRPM, compatible te maken met de nieuwste versies van Windows.”

De nieuwe testversies van de Identity & Access Management oplossingen van Tools4ever zijn nu gratis beschikbaar voor download op www.tools4ever.nl/download/


Over Tools4ever
Tools4ever onderscheidt zich met een no-nonsense aanpak en een lage Total Cost of Ownership. In tegenstelling tot vergelijkbare Identity Management oplossingen levert Tools4ever volledige oplossing in enkele dagen i.p.v. weken of maanden. Mede dankzij deze benadering is Tools4ever in Nederland dé absolute marktleider op het gebied van Identity Management met meer dan 1,6 miljoen beheerde user accounts. Tools4ever levert verschillende software producten en geïntegreerde consultancy diensten op het gebied van Identity Management, zoals User Provisioning, RBAC, Password Management, SSO en Access Management. Voor meer informatie: www.tools4ever.nl

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Tools4ever
Purdey Horbach
035 – 54 83 25
p.horbach@tools4ever.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 105 dagen
Tools4ever BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu